Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.01.2009, 17:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hastasıyım yaa.. her gün sitesindeyim... Jnm ustam bnmmmm.. Very Happy Embarassed Wink Very Happy
Mesaj29.01.2009, 17:06 (UTC)    
Mesaj konusu: :

YAV ARKADAŞIM KENDİ ADINA KONUŞ BEN HACKER Cİ DEĞİLİM TAMAM MI YANİ BOŞ BOŞ BAŞLIK AÇMAO ZAMAN HERKEZ RÜYASINDA NE GÖRMÜŞ ONUNLA İLGİLİ BAŞLIK AÇSIN BIRAKIN KİRLETMEYİN FORUM LÜTFEN Exclamation

SİZLER İÇİN RENKLİ BİR PLATFORM GENİŞ PORTAL WEBMASTER KADINCA VE HERŞEY BURADA
Mesaj29.01.2009, 17:08 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: :

reklaminburda yazmış:
YAV ARKADAŞIM KENDİ ADINA KONUŞ BEN HACKER Cİ DEĞİLİM TAMAM MI YANİ BOŞ BOŞ BAŞLIK AÇMAO ZAMAN HERKEZ RÜYASINDA NE GÖRMÜŞ ONUNLA İLGİLİ BAŞLIK AÇSIN BIRAKIN KİRLETMEYİN FORUM LÜTFEN Exclamation

Arkadaşım, sen konunun nerede açıldığına bakarmısın?
Burası serbest bölge.. Cevap yazmadan önce bir türkçe testi yapın, öyle gelin..
Mesaj29.01.2009, 17:13 (UTC)    
Mesaj konusu: :

biliyorum herhalde bana öğretme forum kurallarını ayrıca arkadaşım saçma sapan başlık açma lütfen!!!birde unutma tr.gg de görüş farki var sen neysen millet onu düşünmek yapda aynı fikiri paylaşmak zorunda değil tamam mı?bir daha amaçsız başlık açma ne yapıcaksın yani adamın adını öğrenince ne olacak

SİZLER İÇİN RENKLİ BİR PLATFORM GENİŞ PORTAL WEBMASTER KADINCA VE HERŞEY BURADA
Mesaj29.01.2009, 17:15 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: :

reklaminburda yazmış:
biliyorum herhalde bana öğretme forum kurallarını ayrıca arkadaşım saçma sapan başlık açma lütfen!!!birde unutma tr.gg de görüş farki var sen neysen millet onu düşünmek yapda aynı fikiri paylaşmak zorunda değil tamam mı?bir daha amaçsız başlık açma ne yapıcaksın yani adamın adını öğrenince ne olacak

Adamın adını öğrenince başım göğe erecek. Ayrıca BS de görüş farklılığı yok! uydurma haberlerle Bs yi kötülemeyin.. Neredeyse 1 yıldır BS deyim, görüş farklılığına rastlamadım, sizden başka...
Mesaj29.01.2009, 17:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

kişiye özel başlıklar yasaktır.
rüyanda gördüysen o arkadaşına özel mesaj atarak söylersin
burada kimse senin rüyanı dinlemek zorunda değil
Önceki mesajları göster: