Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.01.2009, 22:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

gururum5 yazmış:
Sevgili erhan bu jestin için çoook teşekkür ederim sitemin 1. yılını hatırlayıp kutlaman büyük bir incelik tam 500 bin ziyaretçiye ulaştığındada resmini çekip hediye etmen ise büyük bir jest benim için çooooook teşekkürler gülüm
sen ve bir çok arkadaşımız bilir gururum5.tr.gg benim için çok özel ama bunuda biliyorsunuzki onu özel kılan hiti değil verdiğim emek ve oğlumun adını taşımasıdır benim ilk göz ağrımın çok sağol ablam Embarassed Embarassed Wink Wink

önemli değil
bu arada resimin orjinal boyutunu görmek istiyenler için
http://img.webme.com/pic/s/sevgi-sitem/5000000binndilekhanim.jpg
Mesaj29.01.2009, 22:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Neredeyse 8 aydır ben bu sitede admin olarak görev almaktayım ve böğlesine yüreği güzel insanları bir araya getirmeyi ,ve bedava-sitem ailesinin en nadide sitelerinden birisi olmayı başarabilen bu siteye sevgili dilek ablama hayatının geri kalanını hep bu hırsla ve hep bu iyi niyetle aramızda göreceğimden hiç şüphem yok bu site kimine göre bir alışveriş yeri oldu kimine göre tesadüfen aranan birşeyin sonucu olarak karşınıza çıktı belkide kaderdi sizleri buraya itekleyen..Ama ...ama ben burda olmaktan çok mutluyum burda gerçekten insanlara değer verilen bir atmosferi hissediyorum bazen küçük tartışmalarımızda oluyor elbet bazen pes ettirecek arkadaşlarımızda oluyor ama hep aile ortamında olan gururum5 1. yılındada 2..3..4..5..6..7..8...gerekirse 100. yaşına kadar ömrüm ve akli dengem yerinde olana kadar vede şartlar elverişli olduğu zaman ben yine ailemin yanında olacağım... iyiki doğdun gurur iyiki doğdun gururum5
Mesaj30.01.2009, 01:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

afilliyanlizlik yazmış:
Neredeyse 8 aydır ben bu sitede admin olarak görev almaktayım ve böğlesine yüreği güzel insanları bir araya getirmeyi ,ve bedava-sitem ailesinin en nadide sitelerinden birisi olmayı başarabilen bu siteye sevgili dilek ablama hayatının geri kalanını hep bu hırsla ve hep bu iyi niyetle aramızda göreceğimden hiç şüphem yok bu site kimine göre bir alışveriş yeri oldu kimine göre tesadüfen aranan birşeyin sonucu olarak karşınıza çıktı belkide kaderdi sizleri buraya itekleyen..Ama ...ama ben burda olmaktan çok mutluyum burda gerçekten insanlara değer verilen bir atmosferi hissediyorum bazen küçük tartışmalarımızda oluyor elbet bazen pes ettirecek arkadaşlarımızda oluyor ama hep aile ortamında olan gururum5 1. yılındada 2..3..4..5..6..7..8...gerekirse 100. yaşına kadar ömrüm ve akli dengem yerinde olana kadar vede şartlar elverişli olduğu zaman ben yine ailemin yanında olacağım... iyiki doğdun gurur iyiki doğdun gururum5

AFİLLİM CANIMSIN Wink Wink Wink
SEN ABLANIN KIYMETLİSİSİN TŞK Wink Wink
Mesaj30.01.2009, 02:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

1'yılınızı Kutlar Sevgi,Mutluluk ve Dostlarınızla Birlikte Nice Yıllar Dilerim...

Mesaj30.01.2009, 09:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

1. yılın kutlu olsun abla ben leonn Wink

Mesaj30.01.2009, 09:38 (UTC)    
Mesaj konusu: :

1.ci yılınız kutlu olsun en içten dileklerimle nice 1 senelere daha Embarassed

SİZLER İÇİN RENKLİ BİR PLATFORM GENİŞ PORTAL WEBMASTER KADINCA VE HERŞEY BURADA
Mesaj30.01.2009, 09:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

saat 11:47 ve ziyaretçi sayacanız

tebrik ederim

bu arada 1.yılınız kutlu olsun Wink

Mesaj30.01.2009, 10:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

urltakas,reklaminburda,anket,tr,msnteyze hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim çok sağolun gençler Wink Wink Wink
Mesaj30.01.2009, 10:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

1.Yılınız Kutlu Olsun Başarılar Dilerim.İçerik Süper Nice Yıllara Saygılarımla Wink

Pit10
Mesaj30.01.2009, 10:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

BS ile nice mutlu yıllara Very Happy
Mesaj30.01.2009, 10:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayırlı Olsun Kardeşim

İyiki Doğdu Siten.... Laughing :lol Laughing
Mesaj30.01.2009, 10:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Nice Başarılara! Wink

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Mesaj30.01.2009, 11:12 (UTC)    
Mesaj konusu: nice yıllara

nice yeni yaşalara ablacım inşallah daha nice yıllara görürüz
Mesaj30.01.2009, 12:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Nice Mutlu,Sağlıklı ve Bol Hitli Yıllara Razz
İyiki Varsın Gururum5 Wink

Mesaj30.01.2009, 12:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

hepinize tek tek teşekkür ederim iyiki varsınız bs deki dayanışma ve dostluğu hiç birşeye değişmem Wink Wink