Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.01.2009, 09:13 (UTC)    
Mesaj konusu: TIkla Kazan ! [Denenmiştir]

Arkadaşlar Balcı Holding Olarak (küçük bir yapıdır) sizin için çalışmaya başladık. ilk iş olarak sizin para kazanmanızı sağlamak amacıyla süperteklif sitesini size daha iyi avantajlar sağlaması için uyarladık. fırsatlarımızla hem süper tekliften hem de bizden siteler, kontörler, paralr, hediyeler kazanacaksınız. hem de karşılıksız. ayrıca banner veya linklerinizi ekliyeceğiz.... tek yapmanız gereken fırsatlar bölümünden dilediğiniz fırsatı seçip uyguladıktan sonra bize ister öm isterseniz mail atarak hediyenizi almanızdır. hem de her hafta veya iki hafta da bir hediye kontörlü yarışmalarımız başlayacaktır.... haydi kazanmaya...

(bs ile ilk tanışmamız olduğu için tasarımımız biraz bozuk olabilir)
Mesaj31.01.2009, 09:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba ..
Konunun Yeri Promosyon Bölümüdür Arrow

Mesaj31.01.2009, 09:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şu an gülmekten ağlıyacağım. o derece kardeşim. burda sitemi tanıtıyom. anlamıyon mu link vermemişim bir şey yapmamışım. ben burda 1-2 yıldan beridir yaşıyorum. dağdan gelip kimi kovuyon sen... bs kuruldu kurulalı burdayım korkma sen Wink
Mesaj31.01.2009, 10:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Very Happy

son günlerde iyice dozu kaçtı bu uyaranların,birisi genel problemlere yardım için başlık açar yok konunun yeri burası değil,yok bu konu daha önce açıldı.ya böyle yaparak mod olacağınızı sanıyorsanız yanılıyorsunuz.
Mesaj31.01.2009, 10:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

KONU SOHBET ORTAMINA DÖNMESİN Exclamation

Mesaj31.01.2009, 11:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

al işte bir tane daha zaten sohbet falan yok ortada daha dün açtın siteyi bize neyin doğru olduğunu sanki bilmiyormuşsuz gibi göstermeye çalışıyorsun.arkadaşa katıldığımı gösterdim senin gibi durmadan uyarı yapanlar olduğu için bu forumun tadı kalmıyor.mesaj yazma konuyu uzatma Exclamation
Mesaj31.01.2009, 14:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya havle vela kuvvet. biz ne diyoz o ne diyor bırak siyahbeyaz bunlar ders almas Very Happy
Mesaj31.01.2009, 15:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: TIkla Kazan ! [Denenmiştir]

balcireklam yazmış:
Arkadaşlar Balcı Holding Olarak (küçük bir yapıdır) sizin için çalışmaya başladık. ilk iş olarak sizin para kazanmanızı sağlamak amacıyla süperteklif sitesini size daha iyi avantajlar sağlaması için uyarladık. fırsatlarımızla hem süper tekliften hem de bizden siteler, kontörler, paralr, hediyeler kazanacaksınız. hem de karşılıksız. ayrıca banner veya linklerinizi ekliyeceğiz.... tek yapmanız gereken fırsatlar bölümünden dilediğiniz fırsatı seçip uyguladıktan sonra bize ister öm isterseniz mail atarak hediyenizi almanızdır. hem de her hafta veya iki hafta da bir hediye kontörlü yarışmalarımız başlayacaktır.... haydi kazanmaya...

(bs ile ilk tanışmamız olduğu için tasarımımız biraz bozuk olabilir)

Arkadaşım süperteklif'i falan herkes biliyo zaten. Boşuna söylemene gerek yok.
Birde konunun yeri burası değil.