Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.07.2007, 15:01 (UTC)    
Mesaj konusu: Dolandiricilar kullanicilarimiza email atiyor. DIKKAT!!!

BEDAVA-SiTEM KULLANiCiLARiNA BuYuK FiRSAT, SiTENiZi XP STiLi YAPMAK iSTERMiSiNiZ ?

seklinde baslayan bir email alirsaniz, dikkatli olun, e-mail bizim tarafimizdan gönderilmemektedir!!! Tahminimizce foruma giren birisi sizlerin adlariniza tikliyor ve manuel olarak (iletisim formundaki gibi) email adresi olarak support( at )bedava-sitem.com adresini kullanarak bazilariniza bu emaili yolluyor. Bu e-mail deki linke tikladiginizda virus gibi bir dosyayi bilgisayariniza yanlislikla indirebilirsiniz, lütfen dikkat!

Bir emailin bizden olup olmadigini "header" indan anlayabilirsiniz. Sadece "from: support( at )bedava-sitem" yaziyor ayrica kayitlar görünmüyorsa, e-mail bizden DEGIL demektir.

Tesekkürler.
Mesaj21.07.2007, 15:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

BANA O MAİL GELDİ AMA BEN DİKKATE ALMADIM BİLGİLENDİRME İÇİN TEŞEKKÜRLER
Mesaj21.07.2007, 15:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj21.07.2007, 18:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

yalnız bunlara izin vermezeniz daha önce engellemek mumkun değil mi ve başka nelerele karşılaşabiliriz
Mesaj21.07.2007, 19:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya başkasının e-posta adresinden mail atmaya yarayan servisler var o servisi kullanarak ve sahte bi mail hazırlayarak sitenizi hacklemeye çalışan LAMERler var şimdilik başka bi durum yok olursa burada bildirilir
Mesaj22.07.2007, 17:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Malesef herseyi engellemek mümkün degil...
Mesaj23.07.2007, 06:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

saolasın
Mesaj28.07.2007, 15:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya ben kabul etmiştim nolcak şimdi
Mesaj28.07.2007, 15:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

virus programinla bilgisayarini taratmayi tavsiye ediyorum
Mesaj28.07.2007, 15:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

eğer şifreni falan verdiysen(mail içeriğini bilmediğim için) değiştir mail adresini falan kontrol et yani verdiğin bilgiler sana zarar getirebilecekse değiştir
Mesaj05.08.2007, 09:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende Bir Hile oLdugunu AnLadım Ve Maili Sildim Hemen.Bu Tur Seyler Cok Ayıp.
Mesaj05.08.2007, 21:46 (UTC)    
Mesaj konusu: İlgilenirseniz sevinirim

Mesaj09.08.2007, 10:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

webmastr yazmış:
Bende Bir Hile oLdugunu AnLadım Ve Maili Sildim Hemen.Bu Tur Seyler Cok Ayıp.
Mesaj09.08.2007, 11:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu bedava-sitem in guvenlik acigi degildir. kendi sitelerininiz isimlerini buraya yazdiginizdan ve orda e-mail adreslerinizi yayinladiginizdan kaynaklaniyor, verileri BIZDEN almiyorlar. gezinen herkese bilgilerinizi aciklarsaniz buna biz nasil engel olabilirz
Mesaj09.08.2007, 11:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

selin yazmış:
bu bedava-sitem in guvenlik acigi degildir. kendi sitelerininiz isimlerini buraya yazdiginizdan ve orda e-mail adreslerinizi yayinladiginizdan kaynaklaniyor, verileri BIZDEN almiyorlar. gezinen herkese bilgilerinizi aciklarsaniz buna biz nasil engel olabilirz

arkadaşlar ayrıca bu sitenin anti-spam özelliği var kimse sizin e-mail adresini göremez,bulamaz.Bulurlarsa zaten bedava-sitem.com u hacklemişler demektir ki böyle bişey olması çok güç ve herkesin sitesi yerinde olduğuna göre böyle bi olay söz konusu değildir.suç üyelerindir.Ziyaretçi defteri de eklemeyin eklersenizde e-mail onayını kaldırın.Eğer bunları yapmazsanız sorumlusu sizsiniz.Ayrıca eror.safe diye bi virüs var deniliodu.Öyle bi virüs de yok.üyelerin olur olmaz yerlerden aldıkları reklamlarda kaynaklanan bir hata ve virüs değil.Para kazanmak için yapılmış spam sistemine benzeyen bi yazılım.
Saygılar
Önceki mesajları göster: