Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.02.2009, 10:04 (UTC)    
Mesaj konusu: Arda Turan Facebook'un Son Kurbanı !..

Arkadaşlar Milliyet.com.tr'nin haberine göre Galatasaray'ın ve Milli Takım'ın yıldızı Arda Turan'ın sevgilisi Nazlı Öztürk'le olan görüntüleri internete sızdı.

Uçankuş adlı sitede yayınlanan fotoğraflarda Arda ve modellik yapan sevgilisinin ev ortamında samimi görüntüleri yer alıyor.

NOT : Fotoğraflar Maraton.com.tr'den alınmıştır...

Resimlerin bazılarını koydum Exclamation
Mesaj04.02.2009, 10:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar şahsen ben bu facebook a güvenmiyorum insanların özellerini en basit kişiler bile ele geçirebiliyorlar.Bu konularda dikkatli olmanızı öneririm.
Mesaj04.02.2009, 10:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ardanın Sevgilisini Olduğunu İlk Defa Duyuyorum...

Paylaşımınız İçin Teşekkürler... Wink
Mesaj04.02.2009, 10:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-reklam yazmış:
Arkadaşlar şahsen ben bu facebook a güvenmiyorum insanların özellerini en basit kişiler bile ele geçirebiliyorlar.Bu konularda dikkatli olmanızı öneririm.

Kesinlikle katılıyorum ve ben o yüzden facebookta takılmıyorum.. Razz

Mesaj04.02.2009, 10:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

mini-cafe yazmış:
sanal-reklam yazmış:

Kesinlikle katılıyorum ve ben o yüzden facebookta takılmıyorum.. Razz

Razz
Mesaj04.02.2009, 10:14 (UTC)    
Mesaj konusu: :

olabilir normaldir genç adam

SİZLER İÇİN RENKLİ BİR PLATFORM GENİŞ PORTAL WEBMASTER KADINCA VE HERŞEY BURADA
Mesaj04.02.2009, 11:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

yürü be arda Razz olabilir bende yayınlıcam şu aralar Laughing
Mesaj04.02.2009, 11:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

htlmkodes yazmış:
yürü be arda Razz olabilir bende yayınlıcam şu aralar Laughing

yürü be kods Razz

www.msnteyze.tr.gg
Mesaj04.02.2009, 14:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Facebook üyeliğim var arkadaşalrım ve tanıdıklarım fotoğraflarımı koymamı isitiyor güvenemediğim için koymuyorum.Zaten koyulmaması gerek güvenli bir yer değil.
Mesaj04.02.2009, 16:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

İnsanların özel hayatının afişe edilmesine karşıyım..
paylaşım için teşekkürler Wink

Mesaj04.02.2009, 16:23 (UTC)    
Mesaj konusu: Selamlar!..

Arda'dan cevap:

ARDA TURAN İSYAN ETTİ!..
04 Şubat 2009 14:21

Galatasaraylı futbolcu Arda Turan, özel fotoğraflarının bugün bazı internet sitelerinde yer almasını, kişilik haklarına saldırı olarak gördüğünü, bu fotoğrafları çalıp internet ortamına sızdıranlar ve bunları yayınlayanlar hakkında hukuki haklarını saklı tuttuğunu bildirdi.

Arda, kulübün resmi internet sitesinde yaptığı açıklamada, ''Arda'nın Gizli Fotoğrafları'' başlığıyla, mahrem kalması gereken, 1.5 yıl önce çekilmiş görüntülerin bugün bazı internet siteleriyle birlikte saygın bir gazetenin internet sayfasında yer aldığını ifade ederek, ''Görüntülerin yayınlanması, tek kelimeyle, kişilik haklarıma saldırıdır. Buradaki amaç, şahsımı karalamak ve zedelemek adına, her insanın özel hayatında yaşanan bir masumiyetin üzerine başka anlamlar katarak kamuya sunmaktır'' dedi.

Arda, şunları kaydetti:

''Özel hayatıma tecavüz olarak nitelendirebileceğim ve 1.5 yıl öncesine dayanan bu fotoğrafları çalıp internet ortamına sızdıranlar ve bunları, özel hayata saygı kavramını göz ardı ederek yayınlayanlar hakkında hukuki haklarımı saklı tutacağımdan kimsenin kuşkusu olmasın.

Takımımızın zorlu maçlarının olduğu bir süreçte gerek futbolumu, gerekse çalışma anlayışımı ve formam için mücadele aşkımı hiçbir dış güç ve entrikanın karalayamayacağını buradan bir kez daha kamuoyuyla paylaşırken, bu fotoğrafları yayanların ve basanların, kendi aile ve özel hayatlarına böyle bir müdahale yapıldığı takdirde nasıl tavır alacaklarını da bilmek isterdim. Ayrıca, hem şahsımın, hem de futbolumun bu tür başka konularla yıpratılamayacağını belirtmek isterim.''
Mesaj04.02.2009, 20:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

zaten baştan belliydi Very Happy Laughing .Kızda az güzel değiliş he Very Happy
Mesaj04.02.2009, 20:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

odev-arsivleri yazmış:
Ardanın Sevgilisini Olduğunu İlk Defa Duyuyorum...

Paylaşımınız İçin Teşekkürler... Wink

O Tip Bende de Olsa Benimde Sevgilim Olur Mr. Green

Mesaj04.02.2009, 21:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mr. Green Mr. Green Aynen Katılıyorum
Yha Hem Niye Sevgilisi olamsın Ki Adam genç Yakışıklı Zengin.. Mr. Green Mr. Green