Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.02.2009, 13:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitem kapandı, 4 aydır kimse ilgilenmedi...

Mod arkadaşlarım;

Sitemin kapanmasının üzerinden 4 ay geçti ve hâlâ sitem açılmadı... Lütfen; şu sitemi artık açsanız, nasıl olur? Sitemin şifresini bile unuttum... Daha önceki; konularımda sitem niye kapandı diye sorduğumda, teknik problemler var demiştiniz. Bu problemler hâlâ devam ediyor mu, bilmiyorum... Sizinle, benim aramda bazı problemler oldu... Tamam, beni insan yerine koymayın ama siteyi tasarlarken yaptığım emeğe, bari saygı gösterin... Şunu unutmamanızı isterim. Başın, başı vardır. Birgün gelir sizin sitenizide "www.webme.com" adminleri bir şekilde; kapatırsa veya yanlışlıkla siteniz silinirse benim ne demek istediğimi anlarsınız...

Kapanan Sitem : www.nazarlik.tr.gg

En azından, bari bir cevap yazında... Bende ona göre ya ümitleneyim. Ya da ümitlenmeyeyim...
Mesaj04.02.2009, 13:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şuan ne siteler açılabilir nede siteler silinebilir. teknik bir sorun var sadece bekleyecegiz.

Takıldıgınız zor sorunlarmı var burdan çözümünü bulabilirsin tıkla
Mesaj04.02.2009, 13:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

kefkir yazmış:
Şuan ne siteler açılabilir nede siteler silinebilir. teknik bir sorun var sadece bekleyecegiz.

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim ama 4 ay'dır bekliyorum... Tam 120 gün oldu... Yanlış anlama; sitemim sana değil...
Önceki mesajları göster: