Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.02.2009, 23:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Site Adresi Yönlendirme

Merhabalar,
Ben geçen günlerde www.kaancontrol.net olarak ücretli bir domain aldım ama mevcut sitemi bu adrese yönlendiremedim. ns numarası falan yazıyor tam olarak anlamadım daha önceden bu sorunla karşılaşan veya çözümü bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

teşekkürler.
Mesaj05.02.2009, 00:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

kaancontrol yazmış:
Merhabalar,
Ben geçen günlerde www.kaancontrol.net olarak ücretli bir domain aldım ama mevcut sitemi bu adrese yönlendiremedim. ns numarası falan yazıyor tam olarak anlamadım daha önceden bu sorunla karşılaşan veya çözümü bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.
teşekkürler.

eğer aldığınız alan adını tr.gg sitenize yönlendirmek istiyorsanız alan adını(domaini) aldığınız sitenin size sağladığı panelde URL Yönlendirme bölümüne sitenizin adresini yazmanız yeterli olacaktır..
Ama sitenizin uzantısı .net olmayacak. Yani "kaancontrol.net" yazınca senin siten açılacak ancak kaancontrol.tr.gg şeklinde sayfalarda gezilecek..
"kaancontrol.net" şeklinde sayfalarda gezilmesini sağlayabilmek için o ns numarası dediğiniz Name Server adreslerini bilmeniz gerekmektededir ki bedava-sitemin de bunu karşılayacağını sanmıyorum(hiç rastlamadım bu forumda tartışıldığını.. Razz ).. hostta alıp geçirmeniz gerek..
kolay gelsin... Razz
Mesaj05.02.2009, 08:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kod:
<meta HTTP-EQUIV="refresh" CONTENT="5;URL=siteniz">

SİZLER İÇİN RENKLİ BİR PLATFORM GENİŞ PORTAL WEBMASTER KADINCA VE HERŞEY BURADA
Mesaj05.02.2009, 09:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

reklaminburda yazmış:
Kod:

oradaki 5 yönlenme saniyesi dir:)
Mesaj05.02.2009, 10:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

asgozdemtsk yazmış:
reklaminburda yazmış:
Kod:

oradaki 5 yönlenme saniyesi dir:)

ewt oradaki url = siteniz ayzan yerde sitenizin adresidir Wink

Very Happy
Mesaj05.02.2009, 11:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar teşekkür ederim ama ben linkten yönlendirme yapmak istemiyorum yanlış anlamışsınız Smile yinede teşekkürler.

Yeni bir host alıp sitemi oraya taşıdım.Herkese verdiği cevaplardan dolayı teşekkürler...
Önceki mesajları göster: