Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.04.2009, 14:12 (UTC)    
Mesaj konusu: Resimli günün sözü

Hepimiz bunu biliriz ve bunun örneğini webkaynakta gördüm ancak ben onu kendim hazırlamak istiyorum kendim güncelleyince bütün siterde güncellenecek bugun başka bir söz yarın başka bir söz veya resim aynı manşet haberleri gibi ama orda iframe var ama korkmayın iframe hit kazanmak için değil örnek vereyim ve anlatayım sizde bunu bana çözümleyin olurmu ?
http://webkaynak.org/gun/gununresmi.html
bakınız böyle yapmış ve kodu koymus anladım ama belkı yasaktır diye yapmıyorum ama bunu bir tr.gg sitesi yapmıstı eskılerden oyle hatırlıyorum Wink
Kodu da budur
Kod:
<!-- Webkaynak Günün Resmi Kodu Başlangıcı --><iframe frameborder=0 height=245 marginheight=0 marginwidth=0 scrolling=no src="" width=170> </iframe><!-- Webkaynak Günün Resmi Kodu Bitişi -->

Yardımlarınızı esirgemeyin Wink
Mesaj20.04.2009, 14:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Kodlarınızı paylaşmanız için bir bölüm açılmış..
Lütfen konuyu gerektiği yerde açalım..
Taşındı..
İyi eğlenceler..
Wink
Mesaj20.04.2009, 14:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bak kendi sitenden iframe vermeyip bir free host sitesini kullanıp oraya kodlarını her gün yükleyip o sayfadan iframe verebilirsin.Böyle bir durumda yasak yok!Forum dışı link vermek yasak o yüzden şöyle söylim %100 Türkçe google a sitemynet yaz ilk çıkan siteye gir.Üye ol dosya yönetimi alanına dosya yükleyebilirsin.Yani bu resimli günün sözü alanını kendin her gün html kodu şeklinde hazırlayıp not defterine yapıştırp farklı kaydet deyip dosyaadi.html diye kaydetip bu html dosyasını o sitedekiş dosya yönetimine yükler ve oy yüklediğin sayfanın iframe kodunu dağıtırsan istediğin olur... Wink
Mesaj20.04.2009, 14:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

tumhepsiburada yazmış:
Merhaba,
Kodlarınızı paylaşmanız için bir bölüm açılmış..
Lütfen konuyu gerektiği yerde açalım..
Taşındı..
İyi eğlenceler..
Wink

Kod paylaşımı yapmak için başlığı açmamış zaten Exclamation
Sadece onun gibi bir şey istiyor... Wink
Önceki mesajları göster: