Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.02.2009, 08:37 (UTC)    
Mesaj konusu: Sende Kazan Bende! [Kazanmanın En iyi yolu]

Merhaba Arkadaşlar aslında Başlıkta küçük bir yanlış var siz kazanıcaksınız ama ben değil. Very Happy

Neyse konuya geleli m;

arkadaşlar www.hazax-egitim.de.tl [reklam amaçlı değiil] eğitim sitemiz var bu kendi okulum ve tüm web için açtığım bir site .

Kendi başıma bukadar içeriği ve doğru içeriği doldurmaya zamanım yok. Gelin bir anlaşma yapalım.

Muhtemelen çoğunuz benim gibi 9. Sınıf öğrencisisiniz. Evde PC nizde çeşitli ders notlasrı slaytlar vs . gibi şeyler var. Bunların içinde bilgi var.

Siz bana onları yollayın bende kendi adınız kendi sitenizle birlikte sitemde yayınlayayım..

Bu Sitenin diğer sitelerden farkı TÜM OKULUMUN yakında bu siteyi sık sık ziyaret edecek olmasıdır. Ve Ziyaretler sonucu sizin sitenizi gören merak edip ne kadar güzel siteniz olduğunu anlayacak ve belkide içinden "emeği geçen herkese tşk" geçiçektir.

Yani Sadece kar ama çlı yapmayın herkes bir sayfa verse çok güzel şeyler ortaya çıkar. bunda benim kar amacım yoktur bunuda belirteyim sadece okulumda istek üzerine açtım. Kendi okulumdanda seçmeler yaptım tam 32 Arkadaş destek çıktı bunların yardımıda çok yakında isimleri ile birlikte sitede yayınlanacak.

Zaman ayırdığınız için Teşekkürler.

Tüm Bedava Sitem(e) İyi günler diliyorum.