Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.02.2009, 22:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

hmm pardon siz hangı tarayıcı ile gırıs yaptıysanız örn mozilla yı silin tekrar yükleyin bu sefer mutlaka olur.

internet explorer ı sılersenız mutlaka setup dosyasını bulun ve sılmeyın ki tekrar yuklemeniz için gereklı.
Mesaj10.02.2009, 22:25 (UTC)    
Mesaj konusu: tomkkar

neden sitemi açamıyorum ordakilerin hepsini denedim yardımcıda oldular ama birtek siz kaldınız eğer sizinlede açamazsak siteyi göden çıkartıcam (daha doğrusu kodlama bölümü çalışmıyor)
Mesaj10.02.2009, 22:34 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: tomkkar

tomkkar yazmış:
neden sitemi açamıyorum ordakilerin hepsini denedim yardımcıda oldular ama birtek siz kaldınız eğer sizinlede açamazsak siteyi göden çıkartıcam (daha doğrusu kodlama bölümü çalışmıyor)

kaynak kısmınımı dıyorsunuz yani sizin dediğiniz sanırım sayfalarımı degıstırde kı kaynak resıme bakın

Mesaj10.02.2009, 22:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

eger buysa ayarlara gırın en altta ''Profesyönel ayarlar (Yeni başlayanlar lütfen degiştirmeyin!)'' yazısı vardır burada html editöru gösterılmesınmı secenegı var bu kutucuk ısaretlı ıse kaldırın ve kaydedın sorununuz buysa çözülecektır.
Mesaj11.02.2009, 08:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşın demek istediği şu herhalde bana olmuştu menüde neye basarsam basayım forum dışında sürekli dönen şey varya yükleniyor anlmında o çıkıyordu uzun süre beklememe rağmen o gitmiyordu Wink Bende ie yi slip bidaha kurnuştum düzelmişti Wink