Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.02.2009, 18:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
Bu nasıl bir uçak ya...

bunu bende dusundum Wink

sanal-reklam yazmış:
Süper birşey ya adam bir ülkeye sadece o uçağın bobmbalarını atsa ülkenin bobmanın düştüğü yeri hasarı tahminim %60 ları bulur.Amerika ve Rusyanın üstüne askeri alanda su dökecek ülke yok.Adamlar insan değil teknoloji gücüyle dünya üzerinde hkimiyet kuruyorlar.Ve açıkcası başarıya da ulaşıyorlar

katiliyorum bu ucagin düstügünü farz edin ortaligi yerle bir edecektir bunun bir bombasi Allah bilir ne hasar verir 3 dunya savasimi cikiyor ne oluyor anlamadim sonumuz hayirli olsun

orhan-dersimli yazmış:
ne ucagi bu savas ucagu görmüyormusun önünde ucak savarlari var harika bir silah ins türkiyede alir

evet savas ucagi ucagi birak ölüm makinasi Türkiye bundan birtane alsa amerika dirsmaya baslar Türkiyeden Mr. Green

orhan-dersimli yazmış:
amerikalrilar birseye yaramiyor sadece biraz seytanlar onlar yüzünden zaten sevyetler birligi yikildi yok kizillar dünya egemen olurlardi ama en cezaretli ülke bence venezuela tek basina israil amerika gibi bir ülkeye kafatuyorlar müsluman ülkelrinin yapamadiklarini venezuele yaptmisti

venezuele´yi ilk defa duyuyorum ama rusya cok tehlikeli bir ülke zaten rusyanin kendisi mafia dunyanin en buyuk mafia´si rusya da olusuyor gerisini siz dusunun Wink

bin903 yazmış:
Görünüşü bile ürkütücü !

biz suan resimlerde goruyoruz bi dusunun kafamizin ustunde ucuyor bu ucak agzimiz acik kalir vallah

sanal-platform yazmış:
benimsitem1993 yazmış:
Bu nasıl bir uçak ya...

Ona UçaK DenmeZ BencE Mr. Green UçaN Villa Laughing

Laughing
dogrudur ucan villa Wink

orhan-dersimli yazmış:
bunlar galiba normall ucak degil askeri uca omasi lazim cünkü ilk resme iyi bakarsaniz ucagin önunde silah gibi birsey var

zaten normal ucak degil yolcu ucagi da degil ölüm makinasi azrail misali
rusya bu ucaktan 10 tane yapsa 3 dunya savasi ciksa rusya ortaligi yerle bir eder

reklam-club yazmış:
enteresan bir uçak dicem ama bu uçakmı Mr. Green

Mr. Green ucak degil Azrail

c-strike15 yazmış:
offfff 100 metre üstümüzden geçse güneş tutulması gibi olur Very Happy hele sesi kulak patlatır herhalde helal olsun

teşekkür ederim @ua1905ua Wink

rica ederim dost, benim üstümden gecmesinde nerden geciyosa gecsin filistine verecen bu ucagi girsin israile Laughing

uA1905uA@
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj15.02.2009, 19:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

yapan yapıo ne diyebilirsin ki ayrıca ekleyen arkadasıda tebrik ederim
Mesaj14.08.2009, 18:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

3.dunya savasimi geliyor :s
bu hazirliklar niye :s
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj14.08.2009, 18:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence rusya bununla süper güç olur(dipğer silahlarıda göz önünde bulundurursak)
Mesaj14.08.2009, 19:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

ellinde yeterki nükler güc olsun tamdir

Mesaj14.08.2009, 19:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

silah teknolojisi budur işte geçenlerde bir dergi de okumuştum amerikada buna benzer bir uçak yapmış onun da resmini vermişlerdi buna benzer bir şey oranın halkı uçak çalıştıgı zaman gök yarılıyor gibi yorumlar yapmışlar zaten dikkat edin Amerikayla Rusya ikiside süper güç olma sevdasındalalar onun için iki ülke arasında kıyasıya bir rekabet var Amerika Atom bombasını çıkardıgı zaman ismine bombaların anası demiş geçenlerde bir internet sayfasında okudum ruslar atom bombasından daha güçlü bir bomba üretmişler ayrıca bu bomba atom bombası gibi zararlarıda yok (japonlarda oldugu gibi topragın işlenemez hale gelmesi çocuklarda zeka geriligi sakat dogma v.s)Ruslarda bu bombanın ismine BOMBALARIN BABASI DEMİŞ Mr. Green gelecekte nolur kim bilir ama inş TÜRKİYEDE Süper Güç olma Yolunda adımlar atmaya başlar...biraz uzun oldu ama...
Mesaj14.08.2009, 19:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

tarihe-gecenler yazmış:
silah teknolojisi budur işte geçenlerde bir dergi de okumuştum amerikada buna benzer bir uçak yapmış onun da resmini vermişlerdi buna benzer bir şey oranın halkı uçak çalıştıgı zaman gök yarılıyor gibi yorumlar yapmışlar zaten dikkat edin Amerikayla Rusya ikiside süper güç olma sevdasındalalar onun için iki ülke arasında kıyasıya bir rekabet var Amerika Atom bombasını çıkardıgı zaman ismine bombaların anası demiş geçenlerde bir internet sayfasında okudum ruslar atom bombasından daha güçlü bir bomba üretmişler ayrıca bu bomba atom bombası gibi zararlarıda yok (japonlarda oldugu gibi topragın işlenemez hale gelmesi çocuklarda zeka geriligi sakat dogma v.s)Ruslarda bu bombanın ismine BOMBALARIN BABASI DEMİŞ Mr. Green gelecekte nolur kim bilir ama inş TÜRKİYEDE Süper Güç olma Yolunda adımlar atmaya başlar...biraz uzun oldu ama...

abouwww desene yandik Smile

söyle birsey okumustum bir yerde tütkiyede gizli bir yerde 84 atom bombasi varmis insallah dogrudur kendimizi savunacak gücümüz olsun Smile
Mesaj14.08.2009, 19:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

çalışmak, üretmek yok ki anca "vay bee ne uçak ama" diyebilen bir kitleye sahibiz...
hayranlıkla izliyor ve Allah'tan saldırı anında bize yardımcı olmasını bekliyoruz..
Amerika doğu ülkelerine saldırırken Allah Arapları görmedi bile neden?
çünkü çalışmadan Tanrı'dan bir şeyler yapmasını ummak sadece kendini kandırmaktır..
çalışın mühendis olun gidin Amerika'da kendinizi geliştirin, gelin Türkiye'ye bir uçak fabrikası kurun; ağzı açık bizi izlesinler "Türklere bak bee" diye..
Atatürk zamanında izlemişlerdi ağızları açık çünkü Atatürk'ün çalışmaktan boş zamanı kalmıyordu, çalışmanın kölesi olmuştu..
Balzac şöyle der: "Bilginin efendisi olabilmek için çalışmanın kölesi olmak şarttır."
paylaşım için teşekkürler..
Mesaj14.08.2009, 19:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gerçekten Büyüleyici ve Ürkütücü Birşey
Mesaj14.08.2009, 19:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

antispamteam yazmış:
çalışmak, üretmek yok ki anca "vay bee ne uçak ama" diyebilen bir kitleye sahibiz...
hayranlıkla izliyor ve Allah'tan saldırı anında bize yardımcı olmasını bekliyoruz..
Amerika doğu ülkelerine saldırırken Allah Arapları görmedi bile neden?
çünkü çalışmadan Tanrı'dan bir şeyler yapmasını ummak sadece kendini kandırmaktır..
çalışın mühendis olun gidin Amerika'da kendinizi geliştirin, gelin Türkiye'ye bir uçak fabrikası kurun; ağzı açık bizi izlesinler "Türklere bak bee" diye..
Atatürk zamanında izlemişlerdi ağızları açık çünkü Atatürk'ün çalışmaktan boş zamanı kalmıyordu, çalışmanın kölesi olmuştu..
Balzac şöyle der: "Bilginin efendisi olabilmek için çalışmanın kölesi olmak şarttır."
paylaşım için teşekkürler..

evet haklisin hep tüketen olduk üreten degil hep aa bu nasil olmus nekadar güzel olmus diye kendimizi avutup durduk
insanlar imkansizi gerceklestirmeye basladiginda bizler tüketmeye devam etik insanlar gelecegi kurarken bizler gecmisi unutup gelecegimizi tüketik

söylediklerinde haklisin kardes
Mesaj14.08.2009, 19:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

ilginç...
Mesaj14.08.2009, 19:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Rusların ucaklarına güvenilmez cok dayanaksız bence
Mesaj14.08.2009, 19:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

TÜRKİYE HENÜZ DIŞA BAGLI BİR ÜLKEDİR BU YÜZDENKİ ŞU AN BÖYLE BİR UÇAK YAPMAMIZ BANA GÖRE İMKANSIZ...
Mesaj14.08.2009, 20:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aslında bu rusyanın üstünde uçarken buna füzeyi bi yollayacan rusya bommmm Very Happy

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj14.08.2009, 20:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

cok gereksiz bir ucak onunla savas bile yapilmaz zayif bir adamla sisman adamın hareketleri bir olurmu bunu yapan sadece buyuk desınler dıye yapmıs yoksa
kimseyle savasamaz f 16 bile bunu bitirir

ben daha ıysını yapari
Önceki mesajları göster: