Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.02.2009, 11:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

şaşırtıcı Shocked

Mesaj14.02.2009, 11:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Amerika'da adam hamile olur, İngiltere 13lük bebenin bebesi olur Smile
Dünya cahiliye devrine geri dönüyo sanırsam...
Mesaj14.02.2009, 11:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet evet Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Mesaj14.02.2009, 11:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

mavikalem yazmış:
Amerika'da adam hamile olur, İngiltere 13lük bebenin bebesi olur Smile
Dünya cahiliye devrine geri dönüyo sanırsam...

Evet...

İnsani hayrete düşürecek bir olay!13 yaşında ki bir çocuk,bir çocuk sahibi oluyor... Crying or Very sad

Mesaj14.02.2009, 12:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende 13 yaşımdayım bir o çocuğa bakıyorum bir kendime bakıyorum.Ve ayıp diyorum.Ona bir laf söylerdim ama forumdaki insanları rahatsız etmek istemiyorum.13 yaşımdayken dünya bu haldeyse Allah bilir 53 yaşıma gelince nasıl bir dünyayla karşılaşcam.Allah onlara akıl fikir versin.Hani kız arkadaşı falan olur onu anlarım.Benimde var.Ama o fazla ileri gitmiş.Yaşına göre davranmayı bilmeyen insan büyüyünce ne haltlar yer.Ben bilmiyormuyum sanki çocuk yapmayı.Biliyorum.Ama her şey zamanında olmalıdır.Ha işte.Çocuğu olduda noldu.Nasıl bakcak o çocuğa.Çalışcakmı, okuyacakmı, babasından paramı alcak.Nasıl geçincek.Bide aile kurcakmış bakbakbak.Anası olcak o kız nasıl bakcak çocuğa.Aile kurmak ha deyince olcak işmi.Büyük bir sorumluluk ister.O sorumluluk o yaştaki birisi için taşıyamayacak kadar büyük.Valla çok sinirlendim heee.O çocuğun babası olsaydım yerden yere vururdum ikisinide.Ben öyle bişey yapsam ailem benim ağzımı yüzümü dağıtır.Onları ailesi ne kadar sorumsuzmuş.Nasıl terbiye vermişler çocuklarına. Mad

Paylaşım için saol
Mesaj14.02.2009, 12:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

böyle olaylarla karşılaşmamak için günümüzün gençlerine cinsel eğitimin ve toplumun ahlaki değerlerinin aile tarafından verilmesi lazım. aile diyorum çünkü malesef okullarda ne din , ne ahlak ne de cinsel yönden gerekli ve yeterli eğitim yok. allah sonumuzu hayır etsin...

Mesaj14.02.2009, 13:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

ve-angel yazmış:
böyle olaylarla karşılaşmamak için günümüzün gençlerine cinsel eğitimin ve toplumun ahlaki değerlerinin aile tarafından verilmesi lazım. aile diyorum çünkü malesef okullarda ne din , ne ahlak ne de cinsel yönden gerekli ve yeterli eğitim yok. allah sonumuzu hayır etsin...

Sana hak veriyorum.Her ne kadar değerli öğretmenlerimiz okulda çaba gösterselerde bazı konularda yeteri kadar eğitim verilemiyor.Buna kendi okulumda şahit oldum.Kimi öğrenciler arasında anlatamayacağım bazı durumlar oluyor.Demek istediğimi anlayan anladı.Eğitim ailede başlar.Ama neyazıkki 13 yaşındaki çocuğun ve 15 yaşındaki kızın ailesinin ne kadar ahlaki değerlere önem verdiğini bu olayla görmüş olduk.%0'mış. Evil or Very Mad
Mesaj14.02.2009, 13:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Vay Canına Exclamation

Aşkın Yaşı Olmaz Derlerde Bu Kadarda Değil Herhalde Mr. Green

Mesaj14.02.2009, 13:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-platform yazmış:
Vay Canına Exclamation

Aşkın Yaşı Olmaz Derlerde Bu Kadarda Değil Herhalde Mr. Green

Bence onun aşkla alakası yok.Büyüklere özenmiş Very Happy
Mesaj14.02.2009, 15:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

skynetagalar yazmış:

Oladabilir Olmayadabilir Garantisi Yok Mr. Green

Mesaj14.02.2009, 15:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

İnşallah Türkiye bu hallere düşmez...
Mesaj14.02.2009, 15:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-platform yazmış:
skynetagalar yazmış:

Oladabilir Olmayadabilir Garantisi Yok Mr. Green

Mr. Green
Mesaj14.02.2009, 19:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

yorumlariniz icin teşekkürler,yorumlarinizi her zaman bekliyorum Wink
Mesaj14.02.2009, 19:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aslında dile gelmemesine rağmen bu tür olaylar türkiyenin doğu kısımlarında da gerçekleşiyor...Allah akıl fikir versin..
Mesaj15.02.2009, 08:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

yalan..
Önceki mesajları göster: