Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.02.2009, 11:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Arkadaşlar Css Mi Yükledim Ama Problem Yaşıyorum

Arkadaşlar CSS mi yükledim oldu ama menüdeki anasayfa, iletişim vb linklere bilgilerimi yüklemek istiyorum ama yapamadım yarddımcı olurmusunuz?
Mesaj15.02.2009, 11:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ne Gibi bir sorun yaşıyorsunuz? Wink

Ve Uzun Zamandan Sonra Geri Döndüm!
Mesaj15.02.2009, 11:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya sitemi vereyim size menü deki linklere bazı bilgiler yüklemek istiyorum ama nasıl yapacağımı anlamadım yapmaya çalıştım ama yapamadım cascenaze.tr.gg
Mesaj15.02.2009, 11:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim bak şimdi orada şu şekilde kod olacak!

Kod:
<ul>
<li><a href="Buraya linke tıklandığında gidilecek olan url">Buraya linkte gözüken yazı</a></li>
<li><a href="Buraya linke tıklandığında gidilecek olan url">Buraya linkte gözüken yazı</a></li>
</ul>

Sen orada gidilecek olan urlyi yazmamışsın! Urlyi yaz olur. Urlyi bulmak için

Arrow Siteme Giriş

Arrow Sayfaları Değiştir!

Arrow İstediğiniz sayfaya tıklayın kaydetdeyin orda url çıkacak onu koyun fakat Ana Sayfanın Urlsine
Kod:
Ana-sayfa.htm
yazınız

Kolay Gelsin Wink

Ve Uzun Zamandan Sonra Geri Döndüm!
Mesaj15.02.2009, 11:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kodların içine girdiğin zaman menünün olduğu yerde # işareti var onun yerine link koyucaksın hangi sayfanın linkini istiyorsan daha sonra liclas dışında ismi yazar Anasayfa iletişim gibi onuda kendine göre düzenleybilrisiniz.