Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.02.2009, 20:41 (UTC)    
Mesaj konusu: reklam izle para kazan

• ReklamMatik nedir?

ReklamMatik, reklam izlerken para kazanacağınız yeni ve benzersiz bir platformdur.

• Üyelik ücretli midir?

ReklamMatik üyeliği ücretsizdir, üye olmak için hiç bir ücret ödemeniz gerekmemektedir.

• Üyelik Şartları Nelerdir?

a) ReklamMatik platformuna üye olabilmek için en az 15 yaşında olmak gerekmektedir. Yaşı tutmadığı halde üyelik başvurusu yapan kişinin üyeliği kesinlikle kabul edilmeyecektir. Eğer bir şekilde yaşını büyük gösterip üye olan kişinin üyeliği fark edildiğinde iptal edilecektir.

b) Üye olmak isteyen kişi; kazandığı puanları nakde çevirmek isterse, bir bankada ismine açılmış hesabı olması gerekmektedir.

c) Site�ye üye olabilmek için ReklamMatik tarafından geçici olarak üyelikten uzaklaştırılmış veya üyelikten süresiz yasaklanmış olmamak gerekmektedir.

• Alt üye nedir?

Davet gönderdiğiniz kişiler arasından davetinizi kabul ederek üye olanlar, Alt üyelerinizi (Alt üye grubunuzu) oluşturur. Siz bu kullanıcılara göre Ana Üye konumunda olursunuz. Siz bir kullanıcının alt üyesi olsanız bile, sizin davetinizle gelenlere göre siz Ana Üyesiniz, yani 1. seviyede ki üyesiniz. Böylece alt üyelerinizin katıldığı tüm reklam kampanyalarından sizde Puan kazanırsınız. Eğer varsa sizin üzerinizde ki Ana kullanıcı sizin alt üyelerinizden para kazanamaz, sadece sizin katıldığınız reklam kampanyalarından puan kazanabilir. Yani her kez kendi altındaki üyeden puan kazanabilir. Sistem bir seviyelidi

• Ödeme aşamasında vergi olarak puanlarımdan kesinti yapılacak mı?

Hayır, kesinti yapılmayacak. ReklamMatik, elde edeceğiniz gelirin üzerinden, tüm KDV, stopaj gibi resmi ve gerekli vergileri sizin adınıza ödedikten sonra ödemenizi yapacak, bu durumda sizin işlem yapmanıza gerek kalmayacaktır. Sitemiz üzerinde kazanç hanelerinde gördüğünüz tüm rakam kampanyaları, net ve vergi kesintileri yapılmış rakamlar kampanyalarıdır.

Nasıl Puan kazanmaya başlayacağım?

Bir arkadaşınızın daveti üzerine ReklamMatik platformuna üye olduğunuzda ilk puanı kazanmış olacaksınız. Daha sonra size gelen �Haber Postalarıyla� reklam kampanyalarından haberdar olacak ve istediğiniz kampanyaya katılarak binlerce puan kazanacaksınız. Ayrıca sizin alt üyelerinizin (Davetinizle üye olan arkadaşlarınızın) katıldıkları reklamlar üzerinden de Puanlar kazanacaksınız.

• ReklamMatik�te yayınlanan her reklam kampanyasından puan kazanabilir miyim?
Hayır; reklam kampanyaları bazı profillere göre yayınlanır. Eğer sizin profiliniz bu reklam kampanyasına uymuyorsa siz bu kampanyayı göremezsiniz ve doğal olarak katılamazsınız.

• Puan'larımla neler yapabilirim?

Puan'larınız 50.000 Puan'a ulaştığında karşılığı olan 50 YTL dilerseniz belirttiğiniz hesap numaranıza yatırılacaktır.

• Puanlarımı Nasıl Nakde Çeviririm?Puanlarınızı nakde çevirmeniz için önce 50 YTL karşılığı olan 50.000 Puan'a ulaşmanız gerekmektedir. 50.000 Puan'a ulaştığınızda 50 YTL'niz dilerseniz ReklamMatik.com tarafından daha önceden belirtmiş olduğunuz banka hesap numarasına yatırılacaktır. ReklamMatik tarafından yapılacak ödeme esnasında TC Kimlik numaranızı belirtmeniz zorunludur. Eğer birden fazla Eposta ile üye olduysanız, sadece bir tek üyeliğiniz kabul edilerek yalnız bu üyeliğe ait hesaba ödeme yapılacaktır. Diğer üyelikleriniz geçersiz sayılacak, bu üyeliklerle kazandığınız Puanlar nakde dönüştürülmeyecektir.

Kod:
http://secure.reklammatik.com/member_main.php?page=new_member_link&refererid=47685608
Mesaj16.02.2009, 14:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

reklamlardan para kazan diye bir furyadır gidiyor,gerçekten kim kazandı ,ne kadar kazandı hiç araştıran oldu mu,ben bunca sene bir allahın kulundan şu kadar aldım diye birşey duymadım,ve duyacağıma da inanmıyorum,tabi içinizden biri hala inandırmak için ben aldım diyebilir,onu ben de diyebilirim mesela bu ay elime reklamlardan 2000 dolar geçti,peh kim ölmüş yalandan..
Önceki mesajları göster: