Forum'da ara:
Ara

Yeni Sistemi Beğendiniz Mi?
Evet
  83%
[ 10 ]
Hayır
  16%
[ 2 ]
Kararsızım
  0%
[ 0 ]
Toplam Oylar : 12

Yazar Mesaj
Mesaj01.02.2009, 10:03 (UTC)    
Mesaj konusu: Reklam Expert - Site Göster Kullanıcılarına Duyurulur !.!.!

Bu gece eskiden Site Göster İş Ortaklığı olarak bildiğimiz sistem hayatını yitirdi. Smile Onun yerine genç delikanlı "Reklam Expert" doğdu.Eski Site Göster kullanıcılarının HTML kodları artık çalışmıyor.Artık Reklam Expert kayda açıldı.Eski kullanıcılar muhakkak oraya kaydolmalı.Nedeni:

Hesabında parası 10 TL`dan yüksek olan kullanıcıların ücretleri TAM 3 İLE ÇARPILIP REKLAM VEREN HESABINA AKTARILACAK.
Yani Site Göster`de 10 YTL paranız varsa Reklam Expert Reklamveren hesabına 30 YTL olarak aktarılacak.

Reklam Expert = www.reklamexpert.com www.reklamexpert.net www.reklamexpert.org www.reklamexpert.info adreslerini kapsıyor.(Asıl adres www.reklamexpert.com olmak üzere)

Yorumlara açık bir konu.Bence yeni sistem daha iyi oldu.
Mesaj01.02.2009, 10:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence ReklamExpert dhaa iyi oldu hem adıda güzel Smile.
Umarım daha bir çok güzel şey olru ReklamExpertte kaydoldum Smile
Mesaj01.02.2009, 10:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel ama bu gibi konuları bedava siemi tanıt yada site değerlendirme alanına yazzan daha iyi olur
Mesaj01.02.2009, 10:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

tr-friendship yazmış:
Güzel ama bu gibi konuları bedava siemi tanıt yada site değerlendirme alanına yazzan daha iyi olur

Burası adı üstünde "Ekstern Siteler" yani Bedava Sitem`in haricindeki sitelerin tanıtıldığı bölüm. Wink
Mesaj01.02.2009, 10:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet bu tkdesigner.net in yaptıklaır çok iiiiiyi galiba bs de olup orda calisan larda varmis SmileSmile ha bu arada en güzel 3 kat ile carpmalari olmus Very HappyVery Happy
Mesaj16.02.2009, 13:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence de yeni sistem cok daha da güzel bazı eksikler var ama bu eksikler giderilebilir eksikler zamanla olacak şeyler bence.
ne diyelim kazanc guzel firma guzel duşunmeye bile gerek yok bence cok iyi bi alternatif firma gittigidiyor ve adtechin yanında gelecekte cok buyuk basarılar elde edebilir bence sadece dikkatli olmaları gerekiyor her siteyi kabul etmekle bu iş yurumez Smile
sitesine guvenen uye olsun buyrun buda referans linkim hiç olmazsa faydamız olsun birbirimize
Cool http://www.reklamexpert.com/referans.asp?ref=344

Siz de Toplistimize Katılın Gunluk 500 Tekil istatistiklerimiz acık pr 2 ilk 3 ana sayfada http://naatlar.tr.gg/toplist.htm
Mesaj16.02.2009, 17:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Naatler heryere referansını yazmasan diyorum. Very Happy

Ben de yazayım o zaman. Razz
Mesaj17.02.2009, 15:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Naatler heryere referansını yazmasan diyorum. Very Happy

Ben de yazayım o zaman. Razz

yaz arkadasım yönlendiriyoruz arkadaslarımızı sonuçta kötu bişey yapmıyoruz Smile

Siz de Toplistimize Katılın Gunluk 500 Tekil istatistiklerimiz acık pr 2 ilk 3 ana sayfada http://naatlar.tr.gg/toplist.htm
Önceki mesajları göster: