Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.02.2009, 11:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Modlarımız Lütfen bakarmısınız acil?

Arkadaşlarım adminlerim bana iletişim formlarından şu mesaj geldi aynen yazıyorum=

Gönderenin IPsi xxx.xxx.xxx.xxx, mesajın gönderildiği zaman: (GMT)UYARI
siteniz etnik milletçilk yapıyor silinecektir modlar dedi

Sitemiz kesinlikle etnik milliyetçilik yapmıyordur, kesinlikle böyle birşey yoktur! Yazılarımızın Çoğu kendi araştırmalarımızdır ve hiçbir ırk'a hiçbir millete karşı saygısızlık yoktur.

Biz sitemizde etnik olarak sadece Yahudilerin oyunlarını ortaya çıkarıyoruz. Türk ve İslam güneşinin doğduğu Türkiye'de yahudilerin emellerini ortaya çıkarıyoruz. Bu yolda birçok olayıda kabul ederek başladık. Ve bizim içeriğimizin başka bir benzerini başka sitelerdede görebilirsiniz. Ben ülkemizin yabancılaşmasından rahatsız olan vatansever birisiyim. Bu yolda bilgilerimi paylaşıyorum...

Sitemizi silmek yerine incelenerek hangi konuda hatalar olduğunun açıklanmasını istiyorum. İnsanları Türk mallarına teşvik ediyorum. Bu konuda taraftar topluyorum etnik milliyetçilik dediğiniz bu mu sizce?

Ya da insanın, vatanının yabancılaşmasından rahatsız olarak tepkisini dile getirmesi ETNİK milliyetçilik mi?

Lütfen bu konuda bilgilendirilmek istiyorum. Bana kaç tane yahudi insandan tehdit geldi. Onların şikayetleri üzerine bu yazının gönderildiğini düşünüyorum...

Sitemizin kapatılması görüşüne karşı tepkiliyiz...

Mesaj16.02.2009, 11:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilmiyorum fakat belki başka birisiniden gelmiştir mesajı gönderirenin kişiye dikkat et...
Mesaj16.02.2009, 11:52 (UTC)    
Mesaj konusu: s.a

ozaman sılın ne guzel işler yapıyor haksızlık değilmi sizce
Mesaj16.02.2009, 11:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

best-of-world-05 yazmış:
bilmiyorum fakat belki başka birisiniden gelmiştir mesajı gönderirenin kişiye dikkat et...

Bana kaç tane yahudi insandan tehdit geldi. Bu kişiler İslam düşmanlığı yaşatan bazı com sitelerinin adminleri. Bu insanların tepkilerine karşılık bazı yazıları ana sayfamızda manşet yapmıştık. Onların şikayetleri üzerine bu yazının gönderildiğini düşünüyorum...

Bu yazıyı dikkate alarak açıklamamı yapıyorum. Daha fazla ayrıntıyı support( at )bedava-sitem.com 'a da mail olarak attım sizce başka bir adrese mail atmam gerekiyor mu?

Mesaj16.02.2009, 11:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Atsanız bıle Suan Supporta'a Sorun var Size Herhangi Bir cevap gelmez
Ben Sıtenızı Atılımcı Radikalleri Çok Bulundurdugunuz için Teşekkür ederim
Yani Burda Sana Mesaj Atan kişi Kendisi Etnik milliyetçilik Yapmıstır Wink

Mesaj16.02.2009, 12:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanalprestij yazmış:
Atsanız bıle Suan Supporta'a Sorun var Size Herhangi Bir cevap gelmez
Ben Sıtenızı Atılımcı Radikalleri Çok Bulundurdugunuz için Teşekkür ederim
Yani Burda Sana Mesaj Atan kişi Kendisi Etnik milliyetçilik Yapmıstır Wink

Gerçekten güzel bir cevaptı asıl ben teşekkür ediyorum. Olası bir durumda bütün arkadaşlarımızdan destek bekliyorum inşallah korktuğumuz başımıza gelmez daha yeni 1 yaşına basmıştı sitemiz

Mesaj16.02.2009, 12:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Nice Yıllara beraber Dilekleriyle
Ne Demek Burada kısme haksız yere Suçlanamaz Kımsenın Yetkısı YokTur. Sonuna Kadar arkanızdayım @KraliyetAilesi

Mesaj16.02.2009, 12:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanalprestij yazmış:
Ne Demek Burada kısme haksız yere Suçlanamaz Kımsenın Yetkısı YokTur. Sonuna Kadar arkanızdayım @KraliyetAilesi

Allah razı olsun teşekkür ediyorum sevgili kardeşim

Mesaj16.02.2009, 12:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

kraliyetailesi yazmış:
sanalprestij yazmış:

ÖnemLi degıl Wink
Not:Sanalprestij de benım ondan mesaj yazıyom Mr. Green

Mesaj16.02.2009, 12:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-uzman yazmış:
kraliyetailesi yazmış:
sanalprestij yazmış:

ÖnemLi degıl Wink
Not:Sanalprestij de benım ondan mesaj yazıyom Mr. Green
Mesaj16.02.2009, 13:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Lutfen Gereksız Alıntılardan KacınaLım.!
Mesaj16.02.2009, 14:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedava ,stem com servisi sitenız silinecek diye kımseye uyarı mesajı göndermez,eger kurallara uygun olmayan bişey varsa hemen siler.Size gönderılen mesajın servısle alakası olduğunu sanmıyorum..
Mesaj16.02.2009, 19:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

yesilcatak yazmış:
bedava ,stem com servisi sitenız silinecek diye kımseye uyarı mesajı göndermez,eger kurallara uygun olmayan bişey varsa hemen siler.Size gönderılen mesajın servısle alakası olduğunu sanmıyorum..

Bencede:)
Mesaj16.02.2009, 19:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

yesilcatak yazmış:

Arkadaşım bazen bizlere bilgi sızdıranlar olabiliyor örneğin birisi tasarımımızı çaldığında anında bana istihbarat türünde yazılar geliyo, fakat bunun kim olduğu hakkında hiçbir bilgim yok eğer gerçekten dediğin gibiyse çok sevinçliyim fakat bu mail'i dikkate alarak sizlere yöneltiyorum sorumu...

Önceki mesajları göster: