Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.02.2009, 17:03 (UTC)    
Mesaj konusu: BEDAVA-SİTEM İLE İLGİLİ ( ÇOOOK ÖNEMLİ )

Arkadaşlar benden duymuş olmayın ama eski tr.gg kullanıcıları benim kendi siteme gelip msn mi yükleyip diyorlar ki : Ben eskiden bu bedava-sitem kapılarında sürünüyordum çok uğraşmıştım. Ama tr.gg den tümm siteler yakında bir bir silinecekmiş. bu silmeyide bedava-sitem kurucuları yapacak.'' Diyorlar ama ben buna inanmadım. ama onu diyenler sonrada paralı sitelerini kurmuşlar ÖR : com net org gibi siteler kurmuşlar. Valla ben bunlara inanmıyorum.

babaya_saygi_aleme_karsi( at )hotmail.com
Mesaj19.02.2009, 17:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

inanmada saten ama yakında ücretli bir domain geleceği şeklinde fısıltılar var ^^
Mesaj20.02.2009, 10:12 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: BEDAVA-SİTEM İLE İLGİLİ ( ÇOOOK ÖNEMLİ )

dikkat-sinan-var yazmış:
Arkadaşlar benden duymuş olmayın ama eski tr.gg kullanıcıları benim kendi siteme gelip msn mi yükleyip diyorlar ki : Ben eskiden bu bedava-sitem kapılarında sürünüyordum çok uğraşmıştım. Ama tr.gg den tümm siteler yakında bir bir silinecekmiş. bu silmeyide bedava-sitem kurucuları yapacak.'' Diyorlar ama ben buna inanmadım. ama onu diyenler sonrada paralı sitelerini kurmuşlar ÖR : com net org gibi siteler kurmuşlar. Valla ben bunlara inanmıyorum.

babaya_saygi_aleme_karsi( at )hotmail.com

Bu saçmalık.. Böle bişiy yok ! Rahat olun Wink Ayrıca ben de zamanında burada modluk yapmış şuan nete geçmiş biri olarak sizlere bunu kimin söylediğini merak ediyorum.. Öm ile bana bildirebilir misiniz?
Önceki mesajları göster: