Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.02.2009, 19:15 (UTC)    
Mesaj konusu: red tasarım ile ilgili bir kaç sorun ?

Beyler şimdi ben ice blue kullanıyodum baktım olmicak red e geçtim ve bunu daha rahat kullanmaya başladım...Fakat bundada ice blueda olan tüm sorunları gideremedim yani beni aşan bazı kısımlar oldu henüz acemi olduğum için... Lütfen bir el atında şu siteyi düzenleyeyim o zaman çok makbule geçer beyler Allah rızası için...

Şimdi beyler bir kaç sorum olucak bu kısımla ilgili...

1.olarak şimdi orada en yukarda beyaz arka planla siyah ENEMY ONE yazıyor resimde dikkat ederseniz kırmızıyla içine aldım...Fakat orda 4 tane ENEMY ONE yazıyor ve resimin boyutu biraz küçük...Onu tam hale getirip şu şekilde gözükmesini istiyorum...

Bu konuda yardımcı olursanız çok mutlu olurum...

2.olarak ise bakın o ENEMY ONE dışında başka yerleride kırmızı içine aldım... (Biraz dağınık ama idare edin... Very Happy ) O kırmızı bölümleride değiştirmem mümkünmü mesela o kısımlarıda siyah yapsam hiç fena olmaz...Arka plana gelince o normal tam istediğim gibi onun hakkında bir açıklama yapmasanız da olur fakat şu ön kısımda kalan kırmızı alanı değiştirip siyah yapmak istiyorum...Forumdaki çoğu konuya baktım fakat pek hatta hiç anladığımı söyleyemeyeceğim o yüzden böyle bir konu açtım eğer aykırı olduysa özür dilerim...Bana 5dakikasını ayırıp yardım etmek isteyenler (eminim ki buradan msn adresi vermek yasaktır...) özel mesaj atıp haber versin lütfen...Son olarakta anlamadığım tek kısım kaldı...Hadi ben onların kodlarını buldum diyelim sizler yardım ettiniz saolun... Very Happy Onları nereye yapıştıracağım onuda ayrıntılı bir şekilde anlatmanız çok iyi olur...Yardım etmeyecek olsanızda tamamını okumanız bile benim için çok büyük bir değer olur...Zamanını ayırıp yardım etmek isteyenler lütfen özel mesaj atsınlar öyle iletişime geçelim...

Yardım Etmeyecek Olsanız Bile Okuduğunuz İçin Teşekkürler

Düzenleme : ironarchives
Başlıklarınızı Konunuzu Özetleyecek Şekilde Açınız.

En son enemy-one tarafından 28.02.2009 07:40:16 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj22.02.2009, 21:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başlık resmini büyüt çok küçük oldugu için parçalara ayrılmış
Mesaj23.02.2009, 15:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Beyler soruna çözüm aramanıza gerek kalmadı ben sorunumu hallettim yinede çok saolun kod-adresi önerin için saol...
Mesaj23.02.2009, 19:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

sadece logo için miydi bu kuru gürültü...neyse hallettiğine göre senin adına ben de sevindim,ama hareketli resimler dediğin sayfanın yapım aşamasında olduğunu düzgün bir cümle ile o sayfaya yazamadın mı,çeşitli kodlar eklenmiş oraya,silip o kodları yazı ile o sayfaya yapım aşamasındadır de..hadi kolay gelsin ha aklıma gelmişken hereketli ressim değil giftir onlar...resimin hareketlisi olmaz...
Önceki mesajları göster: