Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.02.2009, 10:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Lütfen Acil Yardım.Bilgisi Olan Varsa Yardımcı Olsun.

Arkadaşlar ben sitemde şöyle bi şey yapmak istiyorum.Bazı sitelerde gördüm bunu.3 tane banner koyacağım alt alta,bu bannerlerden biri tıklandıktan sonra altta verdiğim link aktif hale gelecek.Bu mümkün mü ve nasıl yapabilirim bunu?Ne olur acil yardım...
Mesaj24.02.2009, 11:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş nedediğini biraz daha açsan daha iyi olur altta verdiğin linkki aktif hale getirmek için bannerinede o linkin urlesini verecen olur başka bişey varsa açıkla
Mesaj24.02.2009, 11:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konuyu Biraz DAHA Aç..
Mesaj24.02.2009, 12:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar diyorum ki,üste 3 adet banner koyacağım.Ziyaretçi bu bannerlerden birine tıklamadan altta verdiğim link çalışmayacak.Bannerlerden biri tıklandığında alttaki link aktif hale gelecek.Böyle bi şey yapmak istiyorum.Bu mümkün mü?
Bazı sitelerde gördüm böyle uygulamaları...
Mesaj24.02.2009, 12:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

neyi aktif edeceğini anlamadım ama ancak başka sayfaya linkleyecen yoksa nasıl olsun ki aynı saydanın içinde imkansız dediğim gibi bannerine çalıştıracağın şeyin linkini ver olur
Mesaj24.02.2009, 12:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

ersumer yazmış:
Arkadaşlar diyorum ki,üste 3 adet banner koyacağım.Ziyaretçi bu bannerlerden birine tıklamadan altta verdiğim link çalışmayacak.Bannerlerden biri tıklandığında alttaki link aktif hale gelecek.Böyle bi şey yapmak istiyorum.Bu mümkün mü?
Bazı sitelerde gördüm böyle uygulamaları...

Sorununu Anladım Ama Hangi Sitede Gördüğünü Söylersen Belki
Yardımım DoKunaBiliR