Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.02.2009, 16:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

haberdarolun yazmış:
bu doğru bişi değil

yani böyle başlık lar açmak kişileri rencide ederek kahkahalar atmak yanlış

Mesaj25.02.2009, 16:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-reklam yazmış:
Açıkcası bu başlığı gereksiz bve aşağılıyıcı buluyorum.Utanmadan isim vermiyorum diyip size bilgisi olmayan sizden bilgi lamak isteyen bir kullanıcımızı rencide ediyorsunuz.Bu tür başlıkların açılmasını komiklik değil dramatik buluyorum.Bir de üstüne yorum bekliyorsun.çAslında burada suç başlığı açandan çok bu konuya gülenler de olsa gerek Evil or Very Mad Beana gelen yüzlerce mesaj var ve hemen hemen yarısı bilgi almak için zamında sizde öyleydiniz.Bu tutumunuzu kınıyor tekrarlanmamasını diliyorum ...

Arkadaşım Sanırım Bana Bunu SöLeyen Kişinin Sen Arkadaşısınki Bukadar Sana Dokundu BiLgi aLmakLada BağLantıyı Kuramadım Senden BiLgi iStediğimide Hiç HatırLayamadım HayırLı AkŞamLar Gereksiz MesajLar Yazmayınız Lütfen
Mesaj25.02.2009, 16:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

haberdarolun yazmış:
haberdarolun yazmış:
bu doğru bişi değil

yani böyle başlık lar açmak kişileri rencide ederek kahkahalar atmak yanlış

İnanmıyorum Lütfen Bana Kaç Yaşında OLduğunu SöLe Doğru YanLış ŞeyLeri Öğret Bana Konuyu BiLmeden Gereksiz Mesaj Atığ Forumu KirLetmeyiniz... ÖzeLLikLe Benim BaşLıkLarımda...
Mesaj25.02.2009, 16:14 (UTC)    
Mesaj konusu: s.a

sanal-reklaın yerine yazıyorum haberi var.O anlatmak istrediğini anlamamışsın o adam senden bilgi istemiş sen onu dalgaya alıyorsun.Sanal-reklam da ayrıca senin ondan bilgi istediğini söylemiyor gereksiz mesajı sen yazıyon Ayrıca o kişi sanal-reklamın hiçbir suretle arkadaşı değildir.Böylesine durumları dalgaya almak sizin kusurunuzdur.
Mesaj25.02.2009, 16:16 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: s.a

kaidem yazmış:
sanal-reklaın yerine yazıyorum haberi var.O anlatmak istrediğini anlamamışsın o adam senden bilgi istemiş sen onu dalgaya alıyorsun.Sanal-reklam da ayrıca senin ondan bilgi istediğini söylemiyor gereksiz mesajı sen yazıyon Ayrıca o kişi sanal-reklamın hiçbir suretle arkadaşı değildir.Böylesine durumları dalgaya almak sizin kusurunuzdur.

Siz BiLgi ALırken Siz MiLLetimi Kandırıyorsunuz Diyorsunuz Sizin BiLgi AnLayışınız Bu Demekki Tekrar Yazıyorum Konuyu BiLmeden Gereksiz Mesaj Atmayınız....
Mesaj26.02.2009, 06:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

kimdemis onu yaf hehe Very Happy:Very HappyVery HappyVery Happy::
ya ö.m at banada söle nolucak Very Happy

Önceki mesajları göster: