Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.03.2009, 03:58 (UTC)    
Mesaj konusu: beyler çok önemliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

arkadaşlar ben bi siteden link buldum video linki orda bunu sitenin ilgili alanına yapıştır yazıyodu yazpıştırdım ama videoyu göstermedi onun bi kodu var mı_?
Mesaj14.03.2009, 06:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Embed Kodunu ALıp Yapıştıracaksın Sen Bana Video ALmak İstediğin sitenin O Sayfasının Linkini Verirsen Ben NasıL Yapacağın Konusunda Daha İyi Yardımcı OLabiLirim
Mesaj15.03.2009, 23:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

karde_ reklam olcak ama mesela izlesene.com da sana bir kod veriyo bu kodu sitendeki ilgili alana yapistir diye koyuyorum bende linki tek link kal1yo video cikmiyo ordan upload etmeye gerekde yok onun bir kodu var m1 bi sölersen sevinirim simdiden saol
Mesaj16.03.2009, 11:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

konlineteam yazmış:
karde_ reklam olcak ama mesela izlesene.com da sana bir kod veriyo bu kodu sitendeki ilgili alana yapistir diye koyuyorum bende linki tek link kal1yo video cikmiyo ordan upload etmeye gerekde yok onun bir kodu var m1 bi sölersen sevinirim simdiden saol

sanırım iki kod veriyodu biri sadece link diğeri embed içinde bi kod. O embedli olan kodu siten de koymak istediğin sayfayı açıp kaynak butonuna basıp yapıştırıcaksınız. sonra kaydet deyip sayfaya bakın
Mesaj16.03.2009, 15:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

kaynaka bastım zaten sitede renkli yazı büyük yazı felan yazamıyorum kodlar gözüktü geri çeviremiyom
Önceki mesajları göster: