Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.03.2009, 16:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mr. Green Mr. Green Mr. Green

bide yemin etmişti..!!!
Mesaj15.03.2009, 16:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya ben ona birşey demiyorumki :S Foto aynı...Ancak ben sadece recep ivediğin kafasını başka biryerden aldım diyoum...Gerisinde siz haklısınız...Ama yemin ederim recep ivediğin kafasını başka bir yerden aldım...

Mesaj15.03.2009, 16:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

matematikcimm yazmış:
kardeş seni severim ama bu biraz yanlış oldu galiba

aradaki fark arkada desing by mini-cafe yazıo Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Mesaj15.03.2009, 16:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

yeter yaa Tartışmaa ve sohbet ortamı yaratmayın modlar lütfen kilit forum kirliliği sadece
Mesaj15.03.2009, 16:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya tamam arkadaşlar...Sizinle birşey paylaşmakla hata yapmışım ben...Siz anlayışla karsılarsınız diye paylaşmıştım...Buyrun bu konun sayfalaına bir göz atın...Bir arkadaş üstüne sitesinin ismini yazmıs...Ben yaptım demiş...Lütfen artık yorum yapmayın...Herkes işine baksın...

Mesaj15.03.2009, 16:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

@Mini-Cafe Ben Sana İnanıyorum

Ödev-Arsivleri Sitem Silindi.Msnmi Unuttum Nerden Bulabilirim
Mesaj15.03.2009, 16:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

lütfen ben ne yazdım oraya sadece 2 sini bn yaptım ok ilk 2 bnm eserim Wink
Mesaj15.03.2009, 16:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sözüm size değil...Lütfen daha dikkatli bakın...Ben hemen online moderatör arkadaşa bildiriyorum ve konuyu kilitleteceğim...

Saygılarımla...

Mesaj15.03.2009, 16:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

mini-cafe yazmış:
Sözüm size değil...Lütfen daha dikkatli bakın...Ben hemen online moderatör arkadaşa bildiriyorum ve konuyu kilitleteceğim...

Saygılarımla...

Wink
Önceki mesajları göster: