Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.03.2009, 20:38 (UTC)    
Mesaj konusu: SOLDAKİ MENÜYE İKİYE AYIRMA

ARKADAŞLAR SELAM ... BEN RED TASARIMI KULLANIYOM VE SOLDAKİ MENÜMÜ İKİ VEYA DAHA FAZLA BÖLÜMLERE AYIRMAK İSTİYOM.. BU MÜMKÜNMÜÜ??? ŞİMDİDEN teşekkürler....
Mesaj21.03.2009, 20:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

bölüm derkene tam olarak yapmak istediginiz şeyi tarif ederseniz sizlere yardımcı olabiliriz..
Mesaj21.03.2009, 20:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

abron yazmış:
bölüm derkene tam olarak yapmak istediginiz şeyi tarif ederseniz sizlere yardımcı olabiliriz..

ya mesela tüm menü linkleri alt alta ya ben ikiye bölecem onları yanı aynı türden yeni bi menü ekleme gibi bişey
Mesaj21.03.2009, 21:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

karizma-online yazmış:
abron yazmış:

ya mesela tüm menü linkleri alt alta ya ben ikiye bölecem onları yanı aynı türden yeni bi menü ekleme gibi bişey

ilk bölümünda olmasını istemediginiz sayfaları gizleyin daha sonra iki bölümü hazırlayalım ilk bölüm olarak belirledigimiz butonları seçerek kopyalayalım sitenizden herhangi bir sayfa açarak daha önceden kopyalamış oldugumuz butonları yapıştırın yapıştırdıkdan sonra kaynak butonuna basarak kodu ikinci bölüm olarak ayarlamak istediginiz sayfalara uyarlayın .Uyarladıkdan sonra kodu kopyalayın .
tasarım ayarları
gelişmiş ayarlar
az önce kopylamış oldugumuz kodu ekleyin şimdi
Navigasyon bölümünün altındaki bilgi (mesela Copyright): bölümüne .

oluşturmak istediginiz bölümleri bu şekilde oluşturabilirsiniz aralarında boşluk bırakarak..

Mesaj21.03.2009, 21:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

abron yazmış:
karizma-online yazmış:
abron yazmış:

ilk bölümünda olmasını istemediginiz sayfaları gizleyin daha sonra iki bölümü hazırlayalım ilk bölüm olarak belirledigimiz butonları seçerek kopyalayalım sitenizden herhangi bir sayfa açarak daha önceden kopyalamış oldugumuz butonları yapıştırın yapıştırdıkdan sonra kaynak butonuna basarak kodu ikinci bölüm olarak ayarlamak istediginiz sayfalara uyarlayın .Uyarladıkdan sonra kodu kopyalayın .
tasarım ayarları
gelişmiş ayarlar
az önce kopylamış oldugumuz kodu ekleyin şimdi
Navigasyon bölümünün altındaki bilgi (mesela Copyright): bölümüne .

oluşturmak istediginiz bölümleri bu şekilde oluşturabilirsiniz aralarında boşluk bırakarak..

sağol kardeşşşşş deneyecemmmm.. ellerin dert görmesin