Forum'da ara:
Ara

Söylediklerime inanıyor musunuz?
Evet
  71%
[ 5 ]
Hayır
  28%
[ 2 ]
Toplam Oylar : 7

Yazar Mesaj
Mesaj22.03.2009, 12:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Örnexsite.tr.gg`deki yarışma yalandı!!!!

Arkadaşlar örexsite yarışması yalandı nerden biliyorum çünkü bana şöyle bir mesaj geldi :
Örnek Site DUYURU

Merhaba değerli katılımcılar,

Şu an yaklaşık 600 sitenin katılımı ile yarışmamız sonlandı. En kısa zamanda kazanan siteleri açıklamak için sabırsızlanıyoruz.

Büyük ödül olarak seçilen siteler için bir domain almayı düşünüyorduk. En az 1 tane olmakla birlikte reklamlardan elde edilen gelire göre bu ödül daha fazla olabilecekti. Ancak 2 haftadır yayında olan sitenin günlük ortalama ziyaretçi sayısı 400-500 olmasına rağmen ne yazık ki toplam tık sayısı 70 civarında. Bu durumda sizden özür dileyerek domain ödülünü veremiyeceğimizi bildirmek isteriz.

İlgi ve anlayışınız için teşekkürler.

--
ÖrneXite Ekibi
-------------------------------------------------------------------
İşte böyle bir mesaj geldi aslında reklamlardan para kazanmak için böyle bir yalan uydurdular. Pop-up reklam kodularki reklamdan garanti para kazanmak için birde her gün mesajda yazıyor ya 400-500 tık sayısı 70 ama yalan hergün sayacı yeniliyorlardı ve herkezde zannediyorduki 400-500 kişi giriyor ben çok dikkat ettim hegün 0 dan başlıyodu sayaç çok yalan söylediler hit toplayıp para kazandı sahtekarlar çok sinirlendim bu krizde kim .com site verirki enayimi adamlar Cool benden size uyarı silin o örnexsite reklamını sitenizden arkadaşlar.
Mesaj22.03.2009, 12:36 (UTC)    
Mesaj konusu: Bencede doğru arkadaşım.

Söylediklerine ben katılıyorum bende dikkat ettim o dediğin sayaca hergün yenileniyordu çok doğru söylüyorsun o HAYIR diyen arkadaşlar bence sallamadan HAYIR demişler hiç bakmamışlar galiba sayaca bilgi için sağol. Cool
Mesaj22.03.2009, 12:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

banada aynı mail geldi
Mesaj22.03.2009, 12:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Anlamadığım gunluk 400-500 hiti olan bir sitede nasıl okadar az tık oluyor ?

Bence Yarışmayı düzenleyen Mistanbul , HackerFriend , Pit10 ve Photoshop arın bir suçu yok çünkü eğer yeterince tık yoksa durduk yere kendi ceplerinden para verip site hediye edicek halleride yok..

Mesaj22.03.2009, 12:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mistanbul , HackerFriend , Pit10 ve Photoshop bir projesi yalan olmaz sena inanma ama onlara inanırım ve güvenirim kardeş

Önceki mesajları göster: