Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.03.2009, 18:51 (UTC)    
Mesaj konusu: Ip Adresi

Arkadaşlar benim ziyaretçi defterime bir yorum yazılmış ben bu yorumu yazan kişinin ıp adresini görmek istiyorum ve bu ıp adresindende sitesi varmı yokmu öğrenmek istiyorum bu mümkün mü? Exclamation

Paylaşımlara Saygı Lütfen Yorum Yazalım! İşimiz Paylaşım! Gücümüz Kaynak Siteler & Tecrübemiz & B-S!
Mesaj23.03.2009, 19:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar kişinin IP Adresi 78.166.84.102 bu bu kişiye ait olan sitenin ismini istiyorum bilen yokmu arkadaşlar?

Paylaşımlara Saygı Lütfen Yorum Yazalım! İşimiz Paylaşım! Gücümüz Kaynak Siteler & Tecrübemiz & B-S!
Mesaj23.03.2009, 19:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow ekstraları degiştir
Arrow ziyaretçi defteri
Arrow kaydı degiştir
ıp ögrenmek istediginizin kişinin nickine tıklayın daha sonra açılan bilgilerden ıp alın daha sonra support dan bilgi amaçlı bir mail taleb edebilirsiniz...

Mesaj23.03.2009, 19:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Ip Adresi

bilginler61 yazmış:
Arkadaşlar benim ziyaretçi defterime bir yorum yazılmış ben bu yorumu yazan kişinin ıp adresini görmek istiyorum ve bu ıp adresindende sitesi varmı yokmu öğrenmek istiyorum bu mümkün mü? Exclamation

bildiğim kadarıyla böyle bir şey yoktur

BİR REKLAMİNBURDA PROJESİDİR
Mesaj23.03.2009, 19:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Peki sporttan bu mailime karşılık alabilirmiyim veya bunu kendim suportta sormadan öğrenebilirmiyşim Question

Mesaj23.03.2009, 19:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilginler61 yazmış:
Peki sporttan bu mailime karşılık alabilirmiyim veya bunu kendim suportta sormadan öğrenebilirmiyşim Question

ıp okuyuculardan ıp hakkında bilgi alabilirsiniz ama tr.gg hakkında bilgi alamazsınız .Sorununuz ne ise support belirtin hakan bey size yardımcı olacakdır..
Önceki mesajları göster: