Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.03.2009, 10:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Sayfa Sorunu 1,2,3

Arkadaşlar bazı sitelerde bütün yazı bir sayfaya değildi 2-3 sayfaya sığdırılır bende böyle yapmak istiyorum işte yazının bir kısmı yazacak aşağıda sayfa 2 yazacak ona tıklaycak diğer sayfaya geçecek bunu bazı tr.gg sitelerinde görüyorum yardım ederseniz sevinirim! Crying or Very sad

Paylaşımlara Saygı Lütfen Yorum Yazalım! İşimiz Paylaşım! Gücümüz Kaynak Siteler & Tecrübemiz & B-S!
Mesaj22.03.2009, 10:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yazacağınız Kadar Yazıp Aşşağıya 1-2 Diye Bİr ŞEY Yapın ve 2 ye ikinci sayfanızın url sini verin.Sonra ikinci sayfanızı yapın ve yine aşşağıya 1-2 yazın ve 1 e birinci sayfanızın url sini verin..

bu kadar basit
Mesaj22.03.2009, 10:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

1 sayfaya 1 2 3 yap sonra mesela kod asiviyse kod arsivi 1 yap bu linki 1 sayfaya koy sonra kod arsivi2 yap bunun linkini 2.sayfaya koy 3 de aynı yap içerik ekle !...
Mesaj22.03.2009, 10:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim böyle yapmasını biliyorum fakat benim istediğim bunun bir html kodu vardı onu istiyorum açıklamalarıyla birlikte! Wink

Paylaşımlara Saygı Lütfen Yorum Yazalım! İşimiz Paylaşım! Gücümüz Kaynak Siteler & Tecrübemiz & B-S!
Mesaj22.03.2009, 10:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadasım kodu yoktur budur hepsı bu eger css desıng kullanmıyorsan sayfaları sakla lınklerı kopyala ole yap
Mesaj22.03.2009, 10:34 (UTC)    
Mesaj konusu: :

BAK BİLADER ŞÖYLE YAPARSIN

BİR SAYFAYI EKLE

köprü ver o devam resmini bulamadım bulunca ö.m ataraım

BİR REKLAMİNBURDA PROJESİDİR
Mesaj22.03.2009, 10:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilginler61 yazmış:
Kardeşim böyle yapmasını biliyorum fakat benim istediğim bunun bir html kodu vardı onu istiyorum açıklamalarıyla birlikte! Wink

Bildiğim Kadarıyla Kodu Yok Tamamen Benim Anlattığım Biçimde Olur Ancak

mizahcini yazmış:
Yazacağınız Kadar Yazıp Aşşağıya 1-2 Diye Bİr ŞEY Yapın ve 2 ye ikinci sayfanızın url sini verin.Sonra ikinci sayfanızı yapın ve yine aşşağıya 1-2 yazın ve 1 e birinci sayfanızın url sini verin..

Mesaj22.03.2009, 10:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu kodu deneyin olmaz belki ama

Kod:
<p><input onclick="history.back()" type="button" name="Geri" value="Geri" /> <input onclick="history.forward()" type="button" name="Ileri" value="Ileri" /></p>

BİR REKLAMİNBURDA PROJESİDİR
Mesaj22.03.2009, 11:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunun kodu var ben kodu bir yerde görmüştüm eski hesabımda kardeşim kodu verdin ama urlleri nereye koyacağım? Question

Mesaj22.03.2009, 12:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar bilen yokmu?

Mesaj22.03.2009, 14:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

mizahcini yazmış:

bu kadar basit

bunu uygularsın sayfalarıda gizlersin css kullanmıyorsan tabiki

resimli anlatımı linkte mevcuttur

Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=26230
Mesaj22.03.2009, 19:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu yöntemi biliyorum arkadaşlar ama bunu yapmanın bir html kodu vardı ben onu istiyorum Crying or Very sad

Mesaj22.03.2009, 21:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mod abilerim sizdende bir cevap yokmu?

Mesaj23.03.2009, 07:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım html kodu nedir ? Önce buna cevap ara Smile
Bu istediğin bir kod ile yapılması mümkün ise bunu java script ile yazman gerekli ve bunuda şuanda kadar yazan görmedim .Çünkü gereksizdir.

Yapacağın iş :

- Örneğin A , B , C , D Adında 4 tane sayfa ekledin sitene

A sayfan anasayfan olsun buna bir hikaye yaz diyelim devamını da b , c , d ye bölüştür.

A dan B ye köprü b den c ye c den d ye ekleyerek yapabiilrsin.

iyi eğlenceler

Mesaj23.03.2009, 18:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Abi ama ben eski hesabınmda bunu görmüştüm onun için istiyordum! Ama eğer siz yok diyorsanız yoktur sizi yordum özür dilerim Crying or Very sad

Önceki mesajları göster: