Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.04.2009, 12:06 (UTC)    
Mesaj konusu: Dava Açacağım Diyor Yardım edin

Arkadaşlar benim sitemin .com lu olarak açılmış olanı varmı yalnız - si yokmuş diyorki dava açarım biz vergi ödüyoruz başkası o adresten açmasın diyor kapatmamamı istiyor yoksa dav açıcam diyor bunu yapabilirmi ben daha 13 yaşındayım hiçbir bilgim yok yardım edin lütfen ...
Mesaj04.04.2009, 12:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım siteni silmene gerek yok ben diyelim islamkodes le actım başkası islamkodes.com la acacak ve bana dava acacak öyle bir hakkı yokdur youtubeden büsürü var comlusu .tr.gg lisi dava acarmı acamaz cünkü yasal hakkı yok eger sen o senin sitenin comlusundan icerik calarsan ancak kapatılır siten yani googlede banlanırsın hem ama icerik o comludan calmadıgın müddet hic bir sorun yokdur. iyi günler Wink
Mesaj04.04.2009, 12:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

islamkodes yazmış:
Arkadaşım siteni silmene gerek yok ben diyelim islamkodes le actım başkası islamkodes.com la acacak ve bana dava acacak öyle bir hakkı yokdur youtubeden büsürü var comlusu .tr.gg lisi dava acarmı acamaz cünkü yasal hakkı yok eger sen o senin sitenin comlusundan icerik calarsan ancak kapatılır siten yani googlede banlanırsın hem ama icerik o comludan calmadıgın müddet hic bir sorun yokdur. iyi günler Wink

bilgi için çok teşekkürler hiçbir içerik almadım zati öyle bir site oldugunu yeni öğrendim çok teşekkürler...
Mesaj04.04.2009, 12:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

önemli degil hic bişey yapamaz saten Wink
Mesaj04.04.2009, 23:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

islamkodes yazmış:

Yanlış bilgi vermiyelim .İstediği gibi dava açar adam youtube istesin bütün domaininde facebook olan site uzantılarını kapattırabilir. Sana bir örnek veriyim. playboyturkey diye bir site vardı playboy buna bizim ismimizi kullanıyor diye dava açtı ve siteyi kapattırdı. Tabi yaş küçük olduğu için yırtabilir arkadaş.
Mesaj04.04.2009, 23:31 (UTC)    
Mesaj konusu: slm

düzenleme: üstte bir hata yapmışım youtube istesin domaini youtube olan bütün siteleri kapatabilir. Tabi facebook ta kapattırabilir.
Önceki mesajları göster: