Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.04.2009, 16:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya ne iframesi ben siteme asla iframe vermem ve verilmesinede müsade etmem Evil or Very Mad millet verecek olsa kendi sitesine verir bs nin yeni icatımı bu hitin varsa sana ceza 12 saat siten kapalı olucak
2 hafta kapalı kaldıktan sonra ne pr kaldı ne eski hit , biz siteyi toparlıyalım eski haline getirelim dedikçe garip şeyler oluyor offff ki ne offff
Mesaj09.04.2009, 16:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bilgilendiriminiz İçin Teşekkürler...Wink
Mesaj09.04.2009, 18:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu offline durumları bir kez olacak sanmıştım ama her akşam olmaya başladı.bende iframe kodundan anlamam.ama birçok sitede linkim var,orlardan bana ziyaretçi geliyor,acaba iframe bumu oluyor?yoksa sayfanın başında açıklananlar gibi ziyaretçi sayımız birden arttığından dengeleme çalışmasımı yapılıyor?bu olay nekadar devam edecek?1 senedir hiç olmayan olay şimdi olmaya başladı.gerçekten bunun tam olarak açıklanmasını istiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.
Mesaj09.04.2009, 18:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

matematikcifatih yazmış:
bu offline durumları bir kez olacak sanmıştım ama her akşam olmaya başladı.bende iframe kodundan anlamam.ama birçok sitede linkim var,orlardan bana ziyaretçi geliyor,acaba iframe bumu oluyor?yoksa sayfanın başında açıklananlar gibi ziyaretçi sayımız birden arttığından dengeleme çalışmasımı yapılıyor?bu olay nekadar devam edecek?1 senedir hiç olmayan olay şimdi olmaya başladı.gerçekten bunun tam olarak açıklanmasını istiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba,
İframe hakkındaki bilgiyi buradan öğrenebilirsiniz.
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25623

Sitenizin başka sitelerde linkinin bulunması iframe değildir.
Sayfanın başında söylediğim gibi ve sizin de yukarıda altını çizdiğiniz gibi ,ziyaretçi sayısının ani düşüşü ve sonrasında hitin eski seyrine ani çıkması bu sorunu doğuruyor.
Bu sorunla daha önce karşılaşmamanızın nedeni, şimdiye kadarki ulaştığınız hitin ortalama seyirde (belli periyotla) artmasıdır.Bir başka değişle ziyaretçilerinizi hak ederek kazanmışsınız..
Ne kadar sürecek ? sorusu ise,hitinizin optimum seviyeyle artış göstermeye başladığında sorun ortadan kalkacaktır.
Mesaj09.04.2009, 19:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

açıklamalarınız için teşekkür ederim.inşallah en kısa sürede ziyaretçi trafiğimiz normale döner.öğrenci kardeşlerimizi fazla mağdur etmeyiz.saygılarımla..
Mesaj09.04.2009, 19:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj09.04.2009, 19:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bizleri Bilgilendirdiginiz İçin Tşk Ediyoruz..

Mesaj15.04.2009, 08:25 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ssss

worldsweb yazmış:
Bendede oluyor saol paylaşım şiçin

Mesaj konusu: sss

istediginherseyburada yazmış:
Çok artist bir durum ben de ole bişi olmuyor günlük ziyaretçim elliyi geçmez.Ah olsa da sitem 1 gün kapansa razıyım. Razz
Bilgilendrme için tskr...
Mesaj konusu: ffff

turkpage yazmış:
Anlatım İçin Teşekkürler.Ben Daha Böyle Bir Olayla Karşılaşmadım.
Mesaj15.04.2009, 08:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Website Offline Durumu

turkmayasi yazmış:
Merhaba Arkadaşlar,

Sitelerinizde ''Website offline, contact webmaster'' ibaresi ile karşılaşıyorsanız açıklaması şudur;
Sitenizdeki olağan ziyaretçi sayısı anormal şekilde arttığında sistem otomatik olarak siteyi 1 gün kapatıyor.
Kendi sitenize iframe veren webmasterları bulup iframeleri kaldırmasını rica edin.
Ayrıca Bedava-Sitemin Türkiyeye erişim probleminin ortadan kalkması , anormal şekilde ziyaretçi artışına neden olabileceği için , web siteleriniz geçici bir süre offline olabilir.

İyi Eğlenceler
Mesaj17.04.2009, 16:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende şu an sorun yok ama sürekli takip ettiğim bir kaç site o durumda 404 diyor...
Mesaj17.04.2009, 16:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende şu an sorun yok ama sürekli takip ettiğim bir kaç site o durumda Hata 404 - Böyle bir sayfa yok!
Mesaj18.04.2009, 09:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.. Wink
Mesaj19.04.2009, 20:31 (UTC)    
Mesaj konusu: s.a

ee ben de bu sorun olustu ne yapacagım hic bir sitede nede bende iframe yok nasıl cözülcek
Önceki mesajları göster: