Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.04.2009, 11:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

mistanbul yazmış:
@htmlcentre

pagerank yönünden şanslı olsamda google sıralamasında çok geriledim hatta yer almıyorum bile...

Olabilir zaten sorunumuz kimin ne kadar zarar gördüğü değil...
[b]Bu zararların neden olduğunu, nasıl çözüleceği ve bi daha bunun gibi bi olayla karşılaşılacak mı?[/b]
Mesaj06.04.2009, 11:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Selamlar...

yakında yazılı açıklama gelecek... Wink

Buarada bu olay TTNET A.ş. modemli internet kullanıcılarında gerçekleşti...

Hemen dava açtım...

Gerekli işlemler savcılık tarafından kabul eidldi ve site hemen geri açıldı... Wink
Mesaj06.04.2009, 12:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

mistanbul yazmış:
@htmlcentre

pagerank yönünden şanslı olsamda google sıralamasında çok geriledim hatta yer almıyorum bile...

size katılıyorum gelecek pagerank değeri 3 olan sitem şu anda pr si 0 olduğu gibi sıralamada da nerdeyse yok denebilir. bu durum sadece o sitemde değil pagerankı yüksek olan tüm sitelerimde de oldu. yani bu zamana kadarki emeklerimin hepsi 0 a düştü. Ve bunun bir açıklaması yapılmadı. Her neyden kaynaklanmış olsada bu çok buyuk bir kayıp oldu.

Ben bunu hoşgörü ile karşılamıyorum...
Mesaj06.04.2009, 12:25 (UTC)    
Mesaj konusu: WwWSt-By-Cloud.Tr.Gg

SIRALAMALARDA 2 SIRADAYDIM ŞİMDİ İSE 5 SIRAYA DÜŞMÜŞÜM AMA SADECE TEKBİR İNDEXLE BAĞLANIYOR ODA TEKBİR İNDEX ODA GİTTİMİ TMM SİTEMİ GOOGLE TAMAMEN SİLİNDİ DEMEKTİR...BACKLİNKLERİM GİTMİŞ YAHOOBACKLİNK GOOGLEBACKLİNK HEPSİ PÜFFFFFFFFFFF OLDUUUUUUUUUUUUUU.....
Mesaj06.04.2009, 16:38 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Selamlar...

taprojeler yazmış:
yakında yazılı açıklama gelecek... Wink

Buarada bu olay TTNET A.ş. modemli internet kullanıcılarında gerçekleşti...

Hemen dava açtım...

Gerekli işlemler savcılık tarafından kabul eidldi ve site hemen geri açıldı... Wink

Sen Olmasan ne yapardık biz. Razz
Mesaj06.04.2009, 16:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj06.04.2009, 19:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ayrıca sitem bs den sorun kalkdığından bu yana yani 2 gün içerisinde google indexinde olan 100 konum silindi yani googlede site:htmlcentre.tr.gg diye ararken 30 sayfadan 20 ye düştü.
Mesaj06.04.2009, 19:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaslar ben bu sorunu yasadığım zamanda support 'a mesaj atmıştım.
Sayın Hakan Kocak Sağolsun cevapladı ve sorunun TTNET tarafından olduğunu söyledi ama nedenini bilmiyorlarmıs Confused Yani Kısaca Sorun TTNET den Laughing
Mesaj06.04.2009, 20:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkplanet yazmış:
Arkadaslar ben bu sorunu yasadığım zamanda support 'a mesaj atmıştım.
Sayın Hakan Kocak Sağolsun cevapladı ve sorunun TTNET tarafından olduğunu söyledi ama nedenini bilmiyorlarmıs Confused Yani Kısaca Sorun TTNET den Laughing

evet aynı soruyu bende sordum bana da aynı mesaj geldi. copy - paste yaptı herhalde Very Happy
Mesaj07.04.2009, 14:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yetkili biri tam olarak bilgi verebilir mi? Yazılanlar belli bu yazılanlara göre yorum yaparak nedenin ne olduğunu açıklyabilirler mi?
Mesaj07.04.2009, 14:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konuya gerekli cevap verilmiştir.
Konu kilit.
Önceki mesajları göster: