Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.03.2009, 21:01 (UTC)    
Mesaj konusu: Buna bir dur denmeli bence...

bu başlığı açmaktaki amacım kimseyi kışkırtmak falan değil.. öncelikle bunu bilmenizi isterim ve art niyetle açmıyorum bu başlığı..

forumda düzeni sağlamak için bazı bölümler kapatıldı.buraya kadar herşey normal! duyurularla başlık açılmaması gerektiği bahsedildi.. buraya kadar herşey normal.

forumda çok dikkatsiz kullanıcılar var mesela "serbest bölge" adlı foruma girenler duyuruları dikkate almıyor..hadi duyuruyu geçtim tüm başlıklar kilitli bunu merak edip incelemek yerine direk yeni başlık açılıyor..bu şekilde banlanıyor ve sitesi siliniyor.. bu foruma gelen yeni bir adet.

peki!
forum kurallarından birisi bazı bölümlere başlık açmamak bu günlerde elbette madem kural bu uymayanı banlarsın ama sitesini niye siliyorsunuz???
insanlar emek veriyor ve siteleri siliniyor.. neden? yasak bölgeye başlık açtı diye..

forum yardım alanıdır site ile ilgili yardım alınır,verilir..
forum kurallarını ihlal edenler forumdan uzaklaştırılır..
siteleri silinince ne kazanılıyor?
bence hiçbirşey...
haa kazanılan şeyler var : "küfür,beddua"...
sitesi silinen herkezin yaptığı şey budur bence...

bu başlığı açmamdaki amacım forum kurallarına uymayanları forumdan uzaklaştırmak en doğal hakkınız fakat bu kurallara uymayanların cezasını aylarca hatta yıllarca emek verdiği siteleri silerek çıkarmak ne kadar mantıklı?? yorum sizin...

Mesaj23.03.2009, 22:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Kendinize göre haklı olduğunuz yerler var.

Alıntı:
forum yardım alanıdır site ile ilgili yardım alınır,verilir..

Evet özelikle bu forum TEKNİK bir forumdur,sadece site sistemi ile alakalı bilgi alış verişi yapılır.

Alıntı:
forum kurallarını ihlal edenler forumdan uzaklaştırılır..

Bu da doğru,fakat forumda admin olmadığı için maalesef kalıcı uzaklaştırma yapılamıyor.Ancak 1 gün banlanabiliyor ve bu banın hergün yenilenmesi gerekiyor.Siteler hemen silinmiyor zaten,önce banlanıyor kişi,ban süresi dolduğunda aynı şekilde devam ediyorsa siliniyor.Yani forumdan uzaklaştırmanın tek yolu şimdilik bu.Admin geldiğinde böyle olmayacak.

Alıntı:
haa kazanılan şeyler var : "küfür,beddua"...

O düzeydeki kişilerle zaten işimiz yok.O düzeydeki kişilerin siteleri zaten silinmelidir.

Forumda yapılan hatalar yüzünden site silinmesi yanlıştır evet.Buna katılıyorum.
Ama üstte belirttiğim gibi admin olmaması yüzünden buna mecbur kalıyorum.
Bunu Almanya yönetimine defalarca bildirdim henüz sonuç alamadım.
Siz site silmekten keyif duyduğumu mu zannediyorsunuz ???

İşin diğer yüzü;

Hiçbir karşılık almaksızın günün çok saatlerini bu foruma ayıran ve sizlere yardımcı olmaya çalışan moderatörlerimizi gereksiz yere hiçkimsenin uğraştırmaya hakkı yok !!!
Eğer bu böyle devam ederse genel problemler bölümü ve haberler bölümü haricinde diğer tüm forum bölümlerini iptal edeceğim.

Taaaa ki herkes forum kullanmasını öğrenene kadar.
Mesaj23.03.2009, 22:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Buna bir dur denmeli bence...

yanlış forum kullanmaya dur denilmedikçe biz de durmayacağız.

Bu firmanın amacı nedir?

İsteyen herkese bedava site kurabilmesini sağlamak ve bu yoldan yasal olarak gelir elde etmek,reklam vs.

Bu forumun amacı nedir,neden böyle bir forum kurulmuş ?

Site kurabilme yolunda takılan kişilerin destek alabilmesini sağlamak,sorularını cevaplamak.

Yapılan nedir ?

Saçma sapan reklam,tanıtım başlıkları açmak,flood yapmak,"paylaşımlara teşekkür etmek" , bu yoldan mesaj sayısı arttırmak vs.

Bizler de insanız,sabrımız bir yere kadar.Takıldığın nokta varsa gir foruma,takıldığın noktayı uygun bölüme sor,al cevabını,çöz problemini bak sitene. Hepsu bu.

Bu forum TEKNİK amaçlı bir forumdur.
Mesaj24.03.2009, 09:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

hercash kurallara uymali
Mesaj04.04.2009, 22:03 (UTC)    
Mesaj konusu: bu bölümü okumadan bir başlık açmısım özür

ben bu yazılanları okumadan yazmışım öncelikle özür diliyorum

ama cunobag sana katılmıyorum aşadakileri tam oku öyle yaz ama siteyi kayırmak için değil doğruları yaz tam bir açıklama yap yapabiliyorsan yapamıyorsan hiçbir şey yazma daha ii olur benim için arkadaşımada tamamen katılıyorum yaptığınız yanlış sadece ona ve bana göre değil tüm kullanıcılara göre anlamakta niye zorlanıyonuz bende bunu anlamıyorum uygunsuzsa bu bölümleri tamamen kaldırmalısınız teknik forumsa buna göre başlıklar açılmalı o zaman niye öyle değil

bedava sitem son günlerde iice ciddiyesiz olmaya başlamış serbest bölge ve gençlere özel bölümüne yazanlar silinecekmiş adam bu msj okumadan birşey yazarsa ne olacak sitesi silinip bütün emekleri boşa mı gidecek böyle uygulamalar sacma sapan bu bölümleri kaldıramayacak kadar altyapıs çökmüş bildiğiniz bir site daha varmı forumdaki konuları silemiyorlar sadece kitleme ve site hakları var böyle bir saçmalık varmı? bu hatalarınız düzeltip ciddi sorumlu bir site olmayı öneriyorum?önerim budur dikkate alırdsanız sevinirim gerçi ortada tam yetkili biride yokya neyse boşu boşuna öneride bulunuyoruz site bir hafta kapalı kaldı ne bilgilendiren oldu nede sebebini doğru dürüst yazan biri böyle bir site beni güldürüyor emeklerimiz 2 gün önce olduğu gibi biranda yok olabilir arkadaşlar bunun garantisinide kimse vermez ve kimse üstlenemez bu sorunlar bu gidişlede düzeleceğe benzemiyor hep bir bahaneleri var zamana ihtiyaçları var bi yeni sürüm tutdurmuşlar gidiyorlar ama nerde hepsi bana hikaye gibi gelmeye başladı hepsi bir bahane gibi gelmeye başladı nedense.
şimdi yazdıklarım nedeniyle banlarlar vede sitemi silmeye kalkışa bilirler ama ben öneride bulunuyorum bu yüzden bir yanlış daha yapmayın bu sorunlarınızı çözmeye çalışın benim önerim budur hepinize ii oturmalar ve yatmalar mümkünse kilitlemeyinde görün ne kadar tepki aldığınızı
Mesaj11.04.2009, 21:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

açıklamalar için teşekürler..

Mesaj11.04.2009, 22:05 (UTC)    
Mesaj konusu: :R

Bence BAzı Yerlerde Haklısın..
Mesaj11.04.2009, 22:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hakklisin Tsk
Mesaj11.04.2009, 22:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayırlısı diyelim başka çaremiz yok ne olup bittiğini kimse anlamış değil.
Gereksiz yere silinen siteler de cabası...
İki örnek sitem introda reklam olduğu sebebiyle silinmiş.
Tamam neyse açmadınız geçtim orayı. Aynı şeyi yapan başka bir örnek siteyide sildiler madem öyle bir KURAL VARMIŞ diye...
Ama anlamadığım şey benim iki örnek sitem açılmadı o diğer örnek site açıldı.
Nedenini anlayamadım. Hakan Bey ile konuştum ve Cunobag sitelerinizin açılmasını istemiyor dedi. Mail attım Cunobag'a fakat cevap gelmedi.
Acaba benimle özel sorunlarınız mı var ? Ya da neden diğer site açılırken benimkiler açılmıyor diyeyim ben...
Bu forum ve bedava-sitem eski günlerine zor döner böyle gittikçe... Smile
Eski düzenin sağlanması için TAM ANLAMIYLA , ÜYELERİN DİLİNDEN ANLAYAN YÖNETİCİ gelmelidir.
Teknik sorunlardan anlamayan birisi forum yöneticisi , forum ile ilgilenmeyen birisi de teknik destek...
Ama Selin Hanım öyle değildi teknik destekde son derece iyiydi ayrıca forumla da ilgileniyordu ve üyelerin isteklerinden , dillerinden anlıyordu. İşte şimdiki eksik de bu...
Umarım eninde sonunda bedava-sitem.com düzelir ki bu site Türkiye'de eşi benzeri olmayan tek proje. Ve sağlam kişilere emanet edilmeli. Wink
Herkes sağlıcakla kalsın. Kendinize iyi bakın.

(trggcanavari hiç gözükmüyor diyenler var. Merak etmeyin ben web ve tasarım alanında kendimi yeterinde üst noktalara getirdim ve getirmeye devam ediyorum. Birçok yeni proje yaptım , bir çok ünlü kişinin tasarımlarını yaptım , birçok kişinin takdirini ve beğenisini kazandım ve devam ediyorum...
Eskisi gibi bedava-sitem'de aktif ve bedava-sitem'e yararlı işler yapan bir üye olarak buralarda olmayı bende isterim fakat buralarda şartlar böyle devam ettikçe buralara ugramak bile istemiyorum. Tiksindim desem bile doğru olur. O derece durumdayım şuan. Neyse herkes istediğini yapsın ki zaten herşey bedava-sitem.com dan ibaret değildir burası sadece pratik ve kendini geliştirme alanıdır. Ben burada yeterince üst mevkilere geldiğimi düşünüyorum [rutbe olarak değil çalışma olarak, asıl üstünlük de bu zaten] ve bundan sonra da burada durmanın vakit kaybından başka birşey olmadığını düşünüyorum. Ayrıca buradaki bazı kişilerle muhattap olup onların seviyesine inmek istemiyorum. Tabi ki böyle düşünmemi sağlayan herkese teşekkürler =) . Neyse herkese iyi çalışmalar...
)
Mesaj11.04.2009, 22:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence Forum Sürekli Açık Kalmalı Herkez Anasının Karnında Html Veya Tasarım Yapamyı Öğrenmiyo Sonuçta
Mesaj13.04.2009, 09:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Selin hanım gitti forumda bozukluklar oldu cunobag hoca da ayrışınca iş çığırından çıktı artık ne eski bs var ne de eski kullanıcılar inşaallah bir gün düzelir(eskisi gibi olmasada)...

iyi çalışmalar

Mesaj13.04.2009, 09:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kimin neye yatkisi var neye yetkisi yok bilmediğiniz için yargılarda bulunuyorsunuz.
Kendinize göre haklı olduğunuz yanlar var,bunu üsttede belirtmiştim.
Fakat Almanya yönetimine defalarca yazdığım maillerden henüz olumlu bir yanıt alamadığım için bahsi geçen bölümler hala forumda durmaktadır.
Umarım yakın zamanda o bölümler tümden kaldırılır ve bu saçma sorunlar ortadan kalkar.
Ayrıca moderatörlük görevinde bulunan bir arkadaşımız da üstte kendisine yakışmayan ifadelerde bulunmuş.
Bununla da en kısa zamanda ilgileneceğimden hiçkimsenin şüphesi olmasın. !!
Burada çaresini bulamadığınız konuları benim yaptığım gibi supporta bildirin.
Önceki mesajları göster: