Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.12.2009, 13:06 (UTC)    
Mesaj konusu: site tasarımı nasıl deiştirebilirim

arkadaşlar ben frontpage ile sitemi tasarlıyıp yaptım ama bır turlu sıteye ekleyemıyorum cok araştırdım cok denedım ama olmadı berkı bole bır ozellıgı olmaya bılır ama berkıde bunu bılen bırı vardır ve 2 dk bakıpda yardım eder 2 haftadır bakıyorum bı yardımcı olursanız sevınırım
Mesaj14.12.2009, 15:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: site tasarımı nasıl deiştirebilirim

twentysixfm yazmış:
arkadaşlar ben frontpage ile sitemi tasarlıyıp yaptım ama bır turlu sıteye ekleyemıyorum cok araştırdım cok denedım ama olmadı berkı bole bır ozellıgı olmaya bılır ama berkıde bunu bılen bırı vardır ve 2 dk bakıpda yardım eder 2 haftadır bakıyorum bı yardımcı olursanız sevınırım

CSS Tasarıma Geçerek T.üstü, Altı, Css Olarak Kodlayarak Photoshop türü programlar ile yaptığın tasarımları ekliyebilirsiniz..
Mesaj14.12.2009, 15:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

saolda ben sadece html kodlarını bılırım css ne oldugunu da bılmıyorum bır programmı yoksa sadece bır kod dılımı bıraz daha acarsanız sevınırım
Mesaj14.12.2009, 15:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

twentysixfm yazmış:
saolda ben sadece html kodlarını bılırım css ne oldugunu da bılmıyorum bır programmı yoksa sadece bır kod dılımı bıraz daha acarsanız sevınırım

Css Tasarım Oluyor.Html Kodlarını Ekliyorsun..

Tasarım Ayarları.

Iceblue'yu Css Yapın

T.Üstü,T.altı,Css Kodu Olarak Kodları Yerleştiriniz Tasarımınız Eklenmiş Olacaktır..
Mesaj16.12.2009, 11:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

kodlarıda soyleyebılırmısın
Mesaj16.12.2009, 13:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

twentysixfm yazmış:
kodlarıda soyleyebılırmısın

Css bölümündeki sabit başlıkları inceleyerek kendi tasarımınızı yapabilirsiniz.. Kendim tasarım yapamam diyorsanız o sabit başlıklarda hazır verilmiş kodlarda var, onları kullanın..
Önceki mesajları göster: