Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.04.2009, 15:47 (UTC)    
Mesaj konusu: CSS TASARIMIMDA SORUN YAŞIYORUM..

arkadaşlar ben sitem için css tasarımına geçtim ama yukarıda resimde anlattıgım sorunla karşılaştım..

ben sitem için tablo açtım başlık resimi için tabloda açtım menü içinde tablo açtım..

sitemin orasına içerik koymak için menünün sagınada tablo açmak istedim.. ama tabloyu açtıgımda menünü altında oluyor..

neden.. bu konuda bana yardım edermisiniz..

kendi css tasarımını yapanlar bu konuda bana kesin yardımınız olur lütfen yardım edin..
Mesaj08.04.2009, 15:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

merhaba simdi icerik yazisinin alta kaymasinin sebebi sen icerik yazisini olsuturacak tabloyu ortalamisin

simdi soldaki menu kesin sol tarafta olmasini secmisindir bunu yaparken sayfa icerik orta alan tablosunu da boyutunu kücülterek onunda sol tarafta durmasi icin ayarlaman gerekiyor Wink
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj08.04.2009, 15:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

hadi arkadaşlar lütfen yardım edin..
Mesaj08.04.2009, 16:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
sayfa icerik orta alan tablosunu da boyutunu kücülterek onunda sol tarafta durmasi icin ayarlaman gerekiyor Wink

peki bunu nasıl yapacagım.. Sad
Mesaj08.04.2009, 16:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

tablonun heigth ve width degerleri vardir

hegith yüksekligi width genisligi´dir bunlari 400x400 veya 600x400 yaparsan daha iyi olur zaten sayfa orta alan icerik tablosu sen nekadar uzun yzarsan okada genisler otomatik olarak
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj08.04.2009, 16:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
tablonun heigth ve width degerleri vardir

hegith yüksekligi width genisligi´dir bunlari 400x400 veya 600x400 yaparsan daha iyi olur zaten sayfa orta alan icerik tablosu sen nekadar uzun yzarsan okada genisler otomatik olarak

ben yapamadım ya... Sad

kim yapabilir...

gerekirse şifremi veriyim yapsın zaten sitemde içerik felanda yok.. çalsa bi işine yaramaz..
Mesaj08.04.2009, 17:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar bu sorunumu kendim çözdüm..!!!

mod arkadaşlarımızdan ricam bu konuyu kilitlerseler sevinirim..

Wink
Mesaj08.04.2009, 17:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Neutral
Mesaj08.04.2009, 17:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
Neutral

sizin dediginizi yapamadım..

kendim başka bi yerlere tıkladım bişiler denedim oldu.. Very Happy
Mesaj08.04.2009, 18:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Razz

önemli degil
ben o anlamla smilysi göndermedim Wink
Mesaj08.04.2009, 19:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
Razz

önemli degil
ben o anlamla smilysi göndermedim Wink

Wink

Mesaj10.04.2009, 07:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

EweT