Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.04.2009, 09:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Google pagerank güncellemesi...

Arkadaşlar benim merak ettiğim google pagerank güncellemesi devam ediyor mu, yoksa tamamlandı mı...Eğer tamamlandıysa benim sitemin pagerankı bedeva sitem kapanmadan önce 1 di...Şu an 0 veya değer göstermiyor...Anladığım kadarıyla tr.gg diye google da arama yapıldığında ilk başlarda çıkan siteleri google ziyaret etmiş ve o siteleri güncellemiş...Nedense benim siteye günlerdir uğramamış...Halbuki bedeva sitem açıldıktan sonra 2 kere siteme google ye kayıt ettim...

Yorumlarsanız sevinirim...

www.halimdiktas.tr.gg
Mesaj10.04.2009, 09:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle Anlatım Yaparken Sitenizin Reklamını Yapmayınız!!!

Gelelim Konuya Sitene Hiç Güncellemediysen Googlenin Senin Siteyi Güncellememesi Normaldir!!!

Mesaj10.04.2009, 09:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitemi tamamen yenileyip güncelledim...Bedeva sitem kapanmadan önce tamamlamıştım...
Mesaj10.04.2009, 10:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

halimdiktas yazmış:
Sitemi tamamen yenileyip güncelledim...Bedeva sitem kapanmadan önce tamamlamıştım...

B-s Nin Kapatılmasıyla Birlikte Çoğu Sitenin Pr Si 0 Landı...

Daha Yeni Google Pagerank Güncellemesi Yapmıştır!!!

B-S'nin Googlenin Pagerank Güncellemesinin Yarınında B-s Açılmıştır...Wink

Mesaj10.04.2009, 10:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunun nedeni nedir...Neden çoğu sitenin pagerank güncellemesi yapılıp pagerankı yükselirken neden bizlerin pagerank güncellemesi yapılmayıp pagerankımız düşsün...Anlayamıyorum...
Mesaj10.04.2009, 10:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

halimdiktas yazmış:
Bunun nedeni nedir...Neden çoğu sitenin pagerank güncellemesi yapılıp pagerankı yükselirken neden bizlerin pagerank güncellemesi yapılmayıp pagerankımız düşsün...Anlayamıyorum...

Yükselen Kişilerde Bayağa Bi Az Zaten

En İyisi Siz Googleye Sorun... Razz

Mesaj10.04.2009, 10:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Üzülüyorum ama ne yapalım...tr.gg yazınca ilk sırada çıkan siteye bakıyorumda içerik bom boş...Nasıl ilk sırada yer alıyorlar...
Mesaj10.04.2009, 14:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlk sıralarda çıkman için iyi bir seo yapman gerekir.Yani hangi kelimede yükselmek istiyorsan o kelimeyi meta tag ekstrasını aktitleştir ve virgül kullanarak yaz.Sitenin içeriğini hergün güncelle,Daha çok sana ait yazılar hiç bir yerde olmayan şeyler eklemeye çalış sitene o zaman yükselirsin Wink
Mesaj18.04.2009, 19:27 (UTC)    
Mesaj konusu: 2kezmi

e 2 kez googleye kaydettim diyorsun 2. kez kayıt yaptıgında siteni silmiş oluyorsun:)
Önceki mesajları göster: