Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.07.2007, 05:55 (UTC)    
Mesaj konusu: Gereksiz Msjlar Yada Eskileri Silinsin

Arkadaslar Çok Abartılı Bir Şekilde Gereksiz Yere Msjlar Yazmıssınız Html KOdları Gibi Sadece Sitenin Tanıtımı Olsun Diye Neden Daha GÜzel Şeyler Sunup Farklılık Yaratmıyorsunuz Neden Hepiniz Aynı Şey Üzerinden Gidiyorsunuz Ne Gerek Var Bunu Anlamış Deilim Neyse Herkeze Başarılar Dilerim Bazılarının Sİtesi Çok Güzel Olmuş Bazıları İse Perspektife Hiç Dikkat Etmemiş Forumda Gereksiz Msjların Silinmesini Modaratörlerden Rica Ediyorum.[/b]
Mesaj28.07.2007, 06:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Wink hay ağzına sağlık ilk defa bi kllanıcı benim en çok mağdur olduğum konuda konuştu Wink
arkadaşlar html kod kısmında kodu verin altına sitenizin linkini koyun ama direk link vermeyin bunu sadece sayfamı beğendinizmi kısmında yapın
Mesaj29.07.2007, 19:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

herkes sitesi tiklansin istiyor, ben de farkindayim, daha forum da yeterince bilgi yok diye su an da onlari silmemeye karar verdim ama ileride bu tarz kayitlarin hepsini silicem.
Mesaj29.07.2007, 19:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herkez Sitesinin Tanıtılmasını İstiyor Bende İstiyorum Ama Tanıtmaya Çalışmadım Neden Çünkü Nick İmin ALtında Sitem Yazıyor Merak Eden Gider Oraya Tıklar Bakar Çok Gereksiz Msj Ları Kurcalarsam Buraya Doğru Düzgün Msj Yazcak Tek Kişi Size Çok ZOr Çıkartırım Forumun Daha Neye Yaradığını Bilmeyen Arkadaslar Var Bunun Yüzünden Böle Oluyorlar Neyse...

Saygılarımla...
Mesaj29.07.2007, 19:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

malesef...
Önceki mesajları göster: