Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.01.2009, 09:49 (UTC)    
Mesaj konusu: Tüm Sitedeki Resimlerinizi Değiştirmek

Banner Resmini Tüm Sitelerde Nasıl Değiştirebiliriz Confused

Birçok Siteyle Banner Takas Yaptım , Yeni Bannerimi Ekletmek İstiyorum ; Ama Site sayısı çok ne yapabilirim , hepsine tek tek göndermem imkansız diyorsanız Okuyun

Mesela Benim Bannerim www.a.com Sitesinde , Ve Ben Ordaki Bannerimi Sahibine Söylemeden Değiştirmek İstiyorum.Öncelikle Şuna Bakmalıyız.Eklediğimiz Resime Sağ Tıklayıp Özelliklerden Resimin Adına . Örneğin ; http://img.webme.com/pic/w/webublic/banner.jpg Ben Banner Takaslarımda Genellikle Bunu Kullanırım.Ve www.a.com Sitesindeki Bannerimin Url'side ...banner.jpg olsun.Daha Sonra Yeni Bannerimizi Resimlerimi Yönetten Sitemize Ekliyoruz.Ama Bunun Diğer Sitelerede Geçmesini İstiyorsak kullandığımız ...banner.jpg resmini silip , yerine ekleyeceğimiz resmin adı banner.jpg olmalıdır.Böylelikle Takas Yaptığınız Tüm Sitelerde Banneriniz Otomatik Değişir.Basit Bir Anlatım Yapmaya Çalıştım . Umarım İşinize Yarar. Başarılar
Mesaj31.01.2009, 12:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler. Anlattığınız Konuyu Anladım. İhtiyacığım olduğunda kullanacağım.Wink
Mesaj31.01.2009, 20:54 (UTC)    
Mesaj konusu: teşekkürler

Saol Wink
Mesaj14.04.2009, 20:32 (UTC)    
Mesaj konusu: cvp

Ben düşüncelerimle bunu tahmin etmiştim çünkü banner url si yine aynı
Mesaj14.04.2009, 20:33 (UTC)    
Mesaj konusu: cvp

Yinede paylaşım için sağol.

Mesaj14.04.2009, 22:20 (UTC)    
Mesaj konusu: banner

harika bir olay,tüm sitelerdeki banner değişecek,nasıl da düşünemedik üstelik bu kadarda kolaymış.paylaşım için teşekkürler.
Mesaj15.04.2009, 08:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Anlatım İçin Teşekkürler.
Önceki mesajları göster: