Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.06.2009, 16:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Photoshopun yeni rakibi çok şaşırtıcı ..

Photoshop’a ücretsiz rakip

Yetenekli, ücretsiz ve internet üzerinden kullanılıyor: İşte Photoshop alternatifi Sumo Paint…

Profesyoneller kadar, amatör kullanıcılar da grafik editörü olarak Photoshop veya benzeri çok gelişmiş fakat pahallı programlar kullanıyorlar.

Bu gelişmiş editörler, ücretinin yanı sıra çok fazla sistem kaynağı kullanıyor olması ve kullanımının çok basit olmaması nedeniyle her kullanıcı için uygun olmayabiliyor. Eğer sizin de Photoshop benzeri bir programa ihtiyacınız varsa fakat yukarıdaki sebepler nedeniyle kullanmamayı tercih ediyorsanız işte size son derece başarılı bir alternatif; Sumo Paint.

Sumo Paint, her şeyden önce tamamen ücretsiz bir yazılım. İkinci en önemli özelliği ise programın herhangi bir kurulum gerektirmeden internet üzerinden, sadece tarayıcınız yardımıyla çalışıyor olması.

Sistem gereksinimi sorunu olmadan, internet bağlantısına sahip herhangi bir bilgisayar ile kullanabileceğiniz program, Photoshop kullanıcılarına tanıdık gelecek pek çok özelliğe sahip. Hatta bu özelliklerin Photoshop’takilere biraz fazla benziyor olması, Adobe’yi rahatsız bile edebilir.

İŞte bu linkten ulaşabilirisiniz .. ama pcnizde flash player 9 olmalı ..

http://www.sumo.fi/products/sumopaint/index.php?id=0

Mesaj17.06.2009, 14:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel bir şeye benziyor.Gerçekden abode yi çok kızdıracak gibi gözüküyor Very Happy
Mesaj18.06.2009, 23:10 (UTC)    
Mesaj konusu: =)

Olmaz beyler ya 1 mb lık program 500 mb program yerini tutarmı bu paint gibi bişeVery Happy
Mesaj19.06.2009, 11:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

photoshop gibi olmasada yinede iiii
Mesaj19.06.2009, 12:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Boyutla bir alakası yok bence "Güç Boyutta değil İşdedir" bunuda ben uydurdum Razz
Mesaj20.06.2009, 08:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Boyutla bir alakası yok bence "Güç Boyutta değil İşdedir" bunuda ben uydurdum

aynen boyut önemli değildir ...

yorumlara devam .

Başlığı yukarı taşımaya, taşıttırmaya hakkınız yok!
turkmayasi

En son mini-mekan tarafından 20.06.2009 09:10:56 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: