Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.04.2009, 12:41 (UTC)    
Mesaj konusu: lutfen yardım!!!

BEN BIRKAC GUNDUR UGRSAMAMA RAGMEN SITEMI GOOGLEA KAYDEDEMEDIM..GOSTERDIGINIZ HER YOLU DENEDIM YA BEN YANLIS YAPIORUM YADA BI SORUN VAR ANLAYAMADIM..BANA YARDIMCI OLUN CILDIRICAM LUTFEN YADA SITEMI GOOGLEA KAYDEDEBILECEK BIRI VARSA COK ACIL YARDIMA IHTIYACIM VAR..SIMDIDEN TESEKKURLER... Exclamation Exclamation Sad Sad Sad
Mesaj17.04.2009, 12:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siteni bir kere kayit edecen beklicen bazi kisilerde 4-5 Ay bile sürdü sen ama bir

den fazla siteni kayit edinsen google Spam olarak görüyo onu ve sitenizi google

de indexemiyo
Mesaj17.04.2009, 12:43 (UTC)    
Mesaj konusu: lutfen yardım!!!

caredoktor yazmış:
BEN BIRKAC GUNDUR UGRSAMAMA RAGMEN SITEMI GOOGLEA KAYDEDEMEDIM..GOSTERDIGINIZ HER YOLU DENEDIM YA BEN YANLIS YAPIORUM YADA BI SORUN VAR ANLAYAMADIM..BANA YARDIMCI OLUN CILDIRICAM LUTFEN YADA SITEMI GOOGLEA KAYDEDEBILECEK BIRI VARSA COK ACIL YARDIMA IHTIYACIM VAR..SIMDIDEN TESEKKURLER... Exclamation Exclamation Sad Sad Sad

SITEMIN ADI www.kuafornur.tr.gg
Mesaj17.04.2009, 12:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Off bikere kayit edinzen bekle daha fazla senin elinden bisey gelmez.
Mesaj17.04.2009, 13:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş sabırlı olmalısın bide siteni sürekli güncellemelisin arkadaşların dediği gibi 4-5 ay sürebilir googleye girmek
Mesaj17.04.2009, 13:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bana Özelden Yazma Artik

Kayit edisen otur Cay ic bekle baska yapacak bisey yok