Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.04.2009, 11:12 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitenize Download Bölümü Süper Aplett Hiç Bi Yerde Yok !

Aşağıdaki kodu sitenize ekleyerek Download Bölümü Açabilirsiniz..
Kod:
<center><iframe src="http://www.kralindir.net.tc/a.asp"width="80%"height="350"></iframe></center>
Mesaj21.04.2009, 13:00 (UTC)    

ekleyen pişman olmaz ekleyin gençlik..
Mesaj21.04.2009, 13:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba ;
İlk Olarak Arkadaşlar Kimse Bu Kodu Sitesine Eklemesin...
Çünkü Bu Bir İframe Kodudur...
Ekleyenin Sitesi Silinir...Lütfen Dikkatli Olun...
Ayrıca ; İframe Kodlarınız Hariç Bütün Kodlarınızı Sabit Başlık Altında Paylasınız...!

Saygılarımla...

Mesaj21.04.2009, 13:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

mini-cafe yazmış:
Merhaba ;
Ayrıca ; İframe Kodlarınız Hariç Bütün Kodlarınızı Sabit Başlık Altında Paylasınız...!

Saygılarımla...

Lütfen bilmeden yanlış bilgi vermeyelim! tr.gg Sitelerinde birine ayit olar bir frame kodu eklerseniz siteniz eklenir kodda hiç bir problem yok isteyen ekleyebilir! Wink

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj21.04.2009, 13:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasim61 yazmış:
mini-cafe yazmış:
Merhaba ;

Saygılarımla...

Lütfen bilmeden yanlış bilgi vermeyelim! tr.gg Sitelerinde birine ayit olar bir frame kodu eklerseniz siteniz eklenir kodda hiç bir problem yok isteyen ekleyebilir! Wink

Moderatör Arkadaşlara Sormanızı Tavsiye Ederim..!
Tr.Gg sitelerine iframe ile başlayan kodları ekleme yasaktır.. Exclamation Exclamation

Mesaj21.04.2009, 13:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Lütfen dikkatlice okuyunuz bu bir sabit başlıktır! Bir arkadaş cunubag hocamıza mail atmış bu konuyla ilgili ve cunubag hocamızın cevabı eğer inanmazsanız altında yazıyor cunubag hocamızda kabul ediyor!

sayfam1984 yazmış:
Merhaba,
İframe kodlarının içerisinde tr.gg sitesi bulunmuyorsa bu yasdak değildir.Fakat iframe kodun içerisinde tr.gg sitesi varsa yasaktır.
Mesela biri sitesine bir iframe kod koysa ve içerisine de benim sitemin adını yazsa onun sitesine giren benim sitemede girmiş gibi oluyor ve bu da webme nin hit trafiğini karıştırıyor.Yani sahte hit oluşturmuş oluyor.
İçerisinde tr.gg sitesi bulunmayan tüm iframe kodlar serbesttir.
Saygılar.

Linki: http://www.bedava-sitem.com/forum/posting.php?mode=quote&p=448070

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj21.04.2009, 20:21 (UTC)    

paylasim61 sana katılıyorum bu kod yasak değildir.yasak olsa paylaşma gereği duymazdım ikincisi çoğu kodun iframe ile başladığını bilmiyorsunuz herhalde bilmeyenler var içimizde aydınlatalım her kod bir sitenin içeriğinin başka sitelere eklenmesi için tasarlanmış olup iframe ile çekilir farklı kodlarda vardır fakat iframe den farkı yoktur ilginiz için teşekkürler ..
Mesaj21.04.2009, 20:29 (UTC)    

mini-cafe senin benim kodumu karalamaya başkalarının düşünme özgürlüğünü engellemeye hakkın varmı acaba Fıstık gibi bir kod zararsız bi kod biz insanlar için bişeler yapıyoruz en azından burda klavye başında emek sarf ediyoruz tr.gg için hit artırma iframeleri yasaktır başka sitelerle alakası varmı?Önce araştır bi sor millete sonra gel burda koduma istediğin hakareti et yasaksa eğer bu senin en doğal hakkındır istediğini söylemeye sahipsin ozaman ki kimseye zorla bişe yaptırmıyoruz burada tr.gg siteleri ordan burdan html kodları ile yapılan sitelerdir zaten asp php gibi sistemler kuramazsın ve bu html kodunada saygı göstermelisin her kod gibi yasak değilmiş demekki yasak olsaydı konu kilit veya silinirdi dostum Kimse kimsenin aklını karıştırmasın '!!!
Önceki mesajları göster: