Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.08.2012, 19:03 (UTC)    
Mesaj konusu: Üst menü yardım

Ya arkadalar ben yeni bir tasarım çizdim üst açılır menü yapacağım ama photoshopta resimlerini tasarlamam gerekiyor ama ne kadar genişlik geleceğini bilmiyorum o konuda yardım edermisin yani neye göre beliyorsun onun genişliğini söylersen sevinirim
Mesaj02.08.2012, 19:14 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Üst menü yardım

Kardeş Biraz Daha Açıklarsan Yardımcı Oluruz Belkii..

Tasarımı cizdin Tasarıma Göre Açılır Menu Mu Yapcann..

Eger Oleyse Tasarım Genşliği Ne Kadrsa Menu Genişligide aynıOlur.. Eğer Tasarımın İçine gliyorsa.. Menu

Osamnda Tasarımı Dw de kodlarken.. Tabloları ayarlarken Tablo pikseli yazıyor ustnde Menunun denk geleceği yerden bakabilrsin.. Birkac Video İzle googledan Bulursun

doru Anladıysam.. Kolay gelsin Very Happy
Mesaj02.08.2012, 19:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya arkadaşım kısacası şimdi link vercem orda üst menü yeri ver başlığın altında onu nasıl ayarlayacağım onu merak ediyordum Very Happy
http://img.webme.com/pic/t/teablog/ad1.gif
Mesaj02.08.2012, 19:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya arkadaşım nasıl anladın nasıl yaptın anlatta sürekli konu açmayım Very Happy
Mesaj02.08.2012, 20:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki menünün boyutu tam olarak öyle değil.. Arkadaşımız tüm menünün boyutunu söylemiş..
Bunu anlamanın yolu şudur ki Photoshop'u açarsınız.. O alanı seçersiniz ve kopyalarsınız.. Daha sonra da yeni bir pencereyi açmaya çalışırken size bir boyut sunar.. Bu boyut o menünün boyutudur..

Fakat sizin tasarlayacağınız menünün en büyük yüksekliği 1000 olmalıdır.. Yani şöyle anlatayım... Siz üst menü olarak 5 menü belirleyecekseniz eğer 1000/5'ten yapacaksınız.. Yani genişlik 200 yükseklikte 40 olacaktır..

İyi Forumlar..
Önceki mesajları göster: