Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.08.2012, 12:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Laftan anlamayacaksın herhalde ?

@Online-Games1

En son doraoyunlari tarafından 17.08.2012 12:31:17 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj17.08.2012, 17:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

online-games1 yazmış:
Ben yarışmayı net-tr düzenliyordu diye hatırlıyorum Very Happy Sadece onun düzenlediklerine katılırdım , hiç kaçırmazdım Smile

Ve birde , benim idolüm , hackerfriendten çok informess'ti Very Happy Bir site hazırlarken , şu nasıldı yaaa diyip giriyordum hemen siteye.

teşekkürler dostum böyle yorumlar görmek mutlu ediyor. Smile
Mesaj17.08.2012, 17:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:
online-games1 yazmış:
Ben yarışmayı net-tr düzenliyordu diye hatırlıyorum Very Happy Sadece onun düzenlediklerine katılırdım , hiç kaçırmazdım Smile

Ve birde , benim idolüm , hackerfriendten çok informess'ti Very Happy Bir site hazırlarken , şu nasıldı yaaa diyip giriyordum hemen siteye.

Smile Bilgiliyiznet vardı galiba.. O da efsanelerden biriydi..
Mesaj17.08.2012, 23:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

online-games1 yazmış:
informess yazmış:
online-games1 yazmış:

Smile Bilgiliyiznet vardı galiba.. O da efsanelerden biriydi..

evet dostum o burada tanındığım benimde en sevdiğim sitelerimden birisiydi. silindi o.
Mesaj20.08.2012, 22:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Unutulduk Desenize (:
Ahmet Şu Nostaljileri Canlandırmaktan Hala Bıkmadınmı dostum (:

Bilgiliwebnet : Sezer / Eski Mod (:
Mesaj21.08.2012, 18:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgiliwebnet yazmış:
Unutulduk Desenize (:

bıkmadım
Mesaj21.08.2012, 18:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:
bilgiliwebnet yazmış:
Unutulduk Desenize (:

bıkmadım
Laughing
Mesaj21.08.2012, 18:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

online-games1 yazmış:
informess yazmış:
bilgiliwebnet yazmış:
Unutulduk Desenize (:

bıkmadım
Laughing

Smile bu başlığı canlandırmak için eskilerle iletişim halindeyim.
Mesaj21.08.2012, 20:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Unutmadığın için çok teşekkür ederim. Razz

Dediğin gibi eskiden msn'den olsun forumdan olsun yaptığımız sohbetlerin hepsi güzeldi çok güzel vakit geçirirdik Razz Bide forumda sabahlardık yahu
. Mr. Green
Mesaj21.08.2012, 20:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

cevdetprizrenli yazmış:
Unutmadığın için çok teşekkür ederim. Razz

Dediğin gibi eskiden msn'den olsun forumdan olsun yaptığımız sohbetlerin hepsi güzeldi çok güzel vakit geçirirdik Razz Bide forumda sabahlardık yahu
. Mr. Green

Evet dostum herşey sizinle güzeldi. Tşekkürler herşey için..
Mesaj21.08.2012, 21:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim en büyük düşüncelerimden biri eskiden burda olup şimdi gitmiş olan kişileri bir şekilde bulup bir mecrada toplayıp yeniden o eski xat'teki veya Msn'deki tarzda bir sohbet ortamı oluşturmaktı. Bir gün bunu başaran olur inşallah.

Futbol tribünü de buralardaydı bir zamanlar, ya da eski adıyla uAcafe1905. Çok güzel zamanlarımız geçti burda. Unutmak mümkün değil.
Mesaj21.08.2012, 22:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

ne varsa eskilerde var Very Happy Very Happy Very Happy reklamın tek satır olduğu günleri özlüyorum Very Happy Very Happy Very Happy
Mesaj21.08.2012, 23:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:
online-games1 yazmış:
informess yazmış:
bilgiliwebnet yazmış:
Unutulduk Desenize (:

bıkmadım
Laughing

Smile bu başlığı canlandırmak için eskilerle iletişim halindeyim.

Sevgili Ahmet kardeşim Dilek ablasınıda unutmamış Wink Çok Teşekkürler gülüm Wink Eskiden bundan bir kaç sene kadar önce bu forumda çok vakit geçirirdim.Sabah ilk kalktığımda ilk sitemden önce foruma bakar kim ne yapmış takip eder eski ama unutulmayan dostlarımla şakalaşır,bilgi alışverişinde bulunur,bilmediklerimi sorar,bildiğim kadarıyla yardımlarda bulunurdum.Hala şu profilimde bulunan Yardımsever ünvanı kişiliğimi ifade etsede malesef bu forumdaki güncelliğini hala koruyamıyor.Sitelerimin artması,5sene önce bu siteyi ilk açtığımda oğlum Gurur 5 yaşındaydı adınıda onun için Gururum5 koymuştum.ortanca kızımda Masal 2 yaşındaydı.3.yavrum şu anda 6 yaşında o henüz karnımdaydı Wink Sitelerime ve foruma her fırsatta zaman ayırır bütün boş vakitlerimi burda geçirir eşimden çok fırça yerdim Wink Çocuklarımın büyüyüp hepsinin ihtiyaçları,bana olan gereksinimleri ve okul ve ödevler için ayırdığım zaman.Diğer com domainli sitelerime ayırdığım vakit beni burdan mecburen uzaklaştırdı.Tek bu sebeplerde değil tabiki zamanla forumda kırgınlıklarım,kırdıklarımda oldu .Forumdaki seviyesiz başlıklar,seviyesiz konuşmalar ve gerektiği saygıyı göremeyen modların çaresiz kaldığı durumlar beni burdan uzaklaştırdı.Sanmayınki ben foruma hiç girmiyorumsık sık giriyorum yazılanları okuyorum fakat yorumlarda bulunmuyorum.Bir teknik forum lafı aldı başını gitti.Eskiden forumda sohbetlerle birlikte fikirlerde paylaşılırdı sonraları açtığım başlıklar kilitlendi,Arşive gitti vs tabi bahsettiğim çok önceki bazı modların olduğu dönemde.Fakat bana çok yardımı dokunan ilk acemilik dönemlerimde özellikle o dostlarımı unutmam ne mümkün.Hala çok sıkı dostluğumun olduğu dostlarımla msn aracılığıyla görüşüyorum.Bana yardımı dokunan her zaman desteğini esirgemeyen eski dostlarımdan bazılarını tanırsınız özellikle eskiler tanır.Cunobag (cüneyt bey)-o gidince çok üzüldüm çok sevdiğim saygı duyduğum biridir.-Kerimdj.Kerim bey sağolsun oda cüneyt bey gibi bana çook yardımı oldu.-Gececi40.Mehmet kardeşime ne zaman seslensem ablasına yetişmişti.Orhan abi,Nejla ,Cevdet,Volkan,Afillim ablasının canı,skmedia-Kaan kardeşim gibidir,Yasin,Gökçe,Eda,Nett-murat- bu liste böyle uzarr gider.Bu forumda modluk yapmam için sağolsun Kerim bey ve Cunobag tarafından bana iki kez modluk yapmam teklif edilmiş ve ben buna cesaret edemiyerek o büyük sorumluluğun altına girmekten korktuğumu söyleyerek kabul edememiştim.Şimdi teklif gelse aynı şekilde edemem.Burda mod olmak sadece burda forumu yönetmek değil aynı zamanda büyük sorumluluktur.Bakın modların sitelerine hiç birinin waaov diyeceğimiz hitleri yoktur çünkü onlar vakitlerini sitelerine değil daha çok fedakarlık yaparak foruma ve bizlere yararlı olmak için ayırırlar. Geçen gün adı lazım olmayan bir uyanık bana mesaj atarak mod olduğunu sitemde bulunan bir tasarımı silmezsem sitemi sildireceğini yazmış çok güldüm Smile sanki ben bu forumun eski bir üyesi değilim kuralları ve modları bilmiyorum:).Neyse burda bu başlıkta adım geçmemiş ama hala beni unutmayanların olduğunu görmek çok güzel Wink Adını yazmayı unuttuğum dostlarım eşekliğimi yüzüme vurursa eski dostlardan birini daha görmenin sevincinden darılmam Wink
Mesaj22.08.2012, 05:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

gururum5 yazmış:
Skmedia-Kaan kardeşim gibidir.

Sende Benim Her Zaman Canım Ablamsın. Eyvallah Dilek Ablacım Smile
Mesaj22.08.2012, 05:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

@futboltribunu seni hatırlıyorum dostum bende bilgiliyiznet.
@gururum5 abla seviliyorsun bunu bil. gerçekten eskiler çok güzeldi. cunobag gidince çok üzüldüm demiştin. sana onunla ilgili güzel bir haber gerçekleşecek diyim böyle bil yeter. Smile