Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.09.2012, 19:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

interforce yazmış:
Forum ne kadar durulmuş, bizim zamanımızda böyle miydi Neutral

İnşallah olacak eskisi gibi.
Mesaj29.09.2012, 19:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

İnşallah...
Mesaj30.09.2012, 06:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar cidden bu siteden hala medet uman varmı ya Smile

Neyse güldürdünüz beni Allah iyiliğinizi versin
Mesaj30.09.2012, 08:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

ysnsen yazmış:
Arkadaşlar cidden bu siteden hala medet uman varmı ya Smile

Neyse güldürdünüz beni Allah iyiliğinizi versin

Yasin ABİ, insan eskiden ekmek yediği yere ihanet etmemli değil mi? Eskiden burada iyisiyle kötüsüyle anılar yaşadın sende. Şimdi eğer eskiler bırakıyorsa hiç bir şeye ve hiç kimseye karışmadan yenilere yol açmalı... Bu forumu bu hale getirenler de biliyorum ben. İçeride neler döndüğünüde. Burasının teknik bir forum olduğunu unutmamalıyız diyen sendin ama kişisel kararlarda verirdin hep. Neyse bu forum eskisi gibi olacak ben vazgeçmiycem bu forumdan... Wink
Mesaj30.09.2012, 10:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:
biryaziatolyesi yazmış:
Örnexite ve kıyasıya mücadele Wink kazananların arasındaydım. Güzel bir duygu ya ben şahsen buldunya arkadaşıma hak veriyorum. Insan emeklerinin web dünyasında bilinmesini ister bu herkesin ortak istegidir zaten. Hem burdaki zihniyetide biliyoruz sorgusuz sualsiz şikayet üzerine site silinmesini de gördük : örnek gizliilimler.tr.gg koskoca arama motoru bile bu siteyi kaynak olarak göstermiş... Ama bu zihniyet silsin. Net-muratt aklıma geldi hani hep derdi ya " pehh " hakikaten pehh....

[color=indigo]ornexite'yi Hackerfriend, pit10 ve bir kaç kişi daha vardı o yarışmayı düzenleyen.

@ysnsen (yasin abi) beni kırmayıp başlığa yorum yaptığın için teşekkür ederim.
[/color]

Bundan sonra hep yek, hep tek başıma
Mesaj01.10.2012, 17:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

biryaziatolyesi yazmış:
informess yazmış:
biryaziatolyesi yazmış:
Örnexite ve kıyasıya mücadele Wink kazananların arasındaydım. Güzel bir duygu ya ben şahsen buldunya arkadaşıma hak veriyorum. Insan emeklerinin web dünyasında bilinmesini ister bu herkesin ortak istegidir zaten. Hem burdaki zihniyetide biliyoruz sorgusuz sualsiz şikayet üzerine site silinmesini de gördük : örnek gizliilimler.tr.gg koskoca arama motoru bile bu siteyi kaynak olarak göstermiş... Ama bu zihniyet silsin. Net-muratt aklıma geldi hani hep derdi ya " pehh " hakikaten pehh....

[color=indigo]ornexite'yi Hackerfriend, pit10 ve bir kaç kişi daha vardı o yarışmayı düzenleyen.

@ysnsen (yasin abi) beni kırmayıp başlığa yorum yaptığın için teşekkür ederim.
[/color]

Ne demek istedin cemal abi?

En son informess tarafından 17.10.2012 18:38:59 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj01.10.2012, 18:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eskiden bu sistem kendi maliyetini yüksek miktarda user ile sağlıyordu. Sonra reklamları arttırdılar fakat user sayısının bu kadar düşeceğini bilemediler. Şimdi o aradaki açığı arttırmak için her saniye yeni bir reklam sistemi geliyor..
Mesaj01.10.2012, 18:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

1000hit yazmış:
Eskiden bu sistem kendi maliyetini yüksek miktarda user ile sağlıyordu. Sonra reklamları arttırdılar fakat user sayısının bu kadar düşeceğini bilemediler. Şimdi o aradaki açığı arttırmak için her saniye yeni bir reklam sistemi geliyor..

Reklam sistemleri de yenilemeye gidilecek.
Mesaj23.10.2012, 17:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hepimiz birbirimize yardım eder, birbirimize bannerlar hazırlar, yarışmalar düzenlerdik... efgan abimiz vardı, en çok ziyaretçi alan gizliilimler mehmet abimiz vardı ki sitesi silindi... daha kimler kimler, menzililahileri vardı, gururum5, hackerfriend, htmlmekani, saysay bitmez... ben vardımSmile) eski dostlarıma selam olsun... siteye başladığımda 23 yaşındaydm, şimdi 27 mi 28 mi öyle bişey...
Mesaj23.10.2012, 17:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj23.10.2012, 17:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj23.10.2012, 17:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj23.10.2012, 18:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

nerde o eski bedava sitem günleri,yardımlaşmaları.dostlukları...
Mesaj24.10.2012, 06:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

silsile yazmış:
Hepimiz birbirimize yardım eder, birbirimize bannerlar hazırlar, yarışmalar düzenlerdik... efgan abimiz vardı, en çok ziyaretçi alan gizliilimler mehmet abimiz vardı ki sitesi silindi... daha kimler kimler, menzililahileri vardı, gururum5, hackerfriend, htmlmekani, saysay bitmez... ben vardımSmile) eski dostlarıma selam olsun... siteye başladığımda 23 yaşındaydm, şimdi 27 mi 28 mi öyle bişey...

Seni buralarda görmek çok güzel silsile.. Eski kullanıcıları burada görünce duygulanıyorum.. Rolling Eyes
Mesaj24.10.2012, 17:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Seneler sonra bedava-siteme girdim gerçekten ortalık durulmuş. Buraya lisenin sonlarına doğru katılmıştım sene 2007-2009 arası kendimi geliştirmek için, bakıyorumda gerçekten eskisi gibi değil artık ya insanlar bedava site kurmaktan vazgeçtiler veya ortalıkta web tasarımcılar çoğaldı Smile benim zamanımda olan bazı kişiler bakıyorumda moderatörlüğe terfi etmişler hayırlı olsun hepsine, Neyse benden bu kadar sağlıcakla kalın inşallah birgün yine gelir bakarım, eskileri unutmamak gerek Smile
Önceki mesajları göster: