Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.11.2012, 15:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Acaba opacity kod vermek yasakmıdır? Teknik olarak bu bir gizleme değildir. Şefaf tasarım kullanıyorum çünkü.
Mesaj07.11.2012, 15:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ne olursa olsun bir websitede 2 tane dev gibi reklam ve en altta text reklam pek iyi durmuyor. Rolling Eyes
Mesaj07.11.2012, 15:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanıyorum üsttekini kaldırıp sadece sağ tarafta tutucaklar fakat kim bilir nezaman Very Happy öyle bir uygulama olursa süper olur çünkü istenilen konuma alinabiliyor bu reklam.
Mesaj07.11.2012, 15:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Üst reklam bide sitenin altındaki site kurma reklamı

yana reklam koymussunuz üstüne üstelik üstteki reklam gitmemiş bide sitenin en alt kısmında Sen de ücretsiz bir internet sitesi kurmak istermisin reklamı var çok kötü olmuş.
Mesaj07.11.2012, 15:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Biz sizden yenilik haberleri beklerken siz hala nasıl para kazanabilirim diye düşünüyorsunuz. Size önce bir yenilik yapın kaç senedir bs'yi kullanıyorum ancak hiçbir değişikliğe, yeniliğe, güncellemeye rastlamadım. Siz bunları yapın ben istediğiniz kadar o reklamlara tıklarım. Yeter ki bi yenilik görelim sıkıldık artık...
Mesaj07.11.2012, 16:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

yav eskisi daha iyiydi en azından kapanıyodu iyice bozdunuz
bütün sayfayı reklamla kaplayın ozoman.

Böyle saçma bişey görmedim. Hem o reklam tasarımı etkiliyo.

Hemnde ben oraya kendi google reklamımı ekliyecektim.

Bişey yaparken bizide bi düşünseniz ankey yoluyla bi fikrimizi alsanız çok hoş olurdu.
ama nerdeeeeee
Mesaj07.11.2012, 16:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar zaten daha deneme aşamasında kesin bir karar değil.
Lütfen okumadan sitem etmeyin,ve onların da durumlarını anlayın.
Mesaj07.11.2012, 16:09 (UTC)    
Mesaj konusu: *0****

Bilgilendirme için teşekkürler...
ama güzel durmadı yani sitenin temasına göre degil işalah üst banner olur bide neden sitemizin en altında => Sen de ücretsiz bir internet sitesi kurmak ister misin? O zaman burayı tıkla! <= var yan banner kalkınca yazıda kalkcak degilmi ? Question
Mesaj07.11.2012, 16:13 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: *0****

carbedavatrans yazmış:
Bilgilendirme için teşekkürler...
ama güzel durmadı yani sitenin temasına göre degil işalah üst banner olur bide neden sitemizin en altında => Sen de ücretsiz bir internet sitesi kurmak ister misin? O zaman burayı tıkla! <= var yan banner kalkınca yazıda kalkcak degilmi ? Question

Sanırım o da kalkar bilemiyorum,bir gelişme olduğunda açıklarlar zaten.
Mesaj07.11.2012, 16:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

@gomerc Şahsen ben senin teknik bir moderatör olmanı isterdim..
Mesaj07.11.2012, 16:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bilgilendirme için teşekkür ederiz fakat "=> Sen de ücretsiz bir internet sitesi kurmak ister misin? O zaman burayı tıkla! <=" yazısı kötü duruyor. Ona bir el atarsanız seviniriz. Sağ taraftaki reklam fazla iyi olmamış.
Mesaj07.11.2012, 16:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

skmedia yazmış:
@gomerc Şahsen ben senin teknik bir moderatör olmanı isterdim..

gerçekten ya bence oy verelim sen ol Very Happy
Mesaj07.11.2012, 16:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

ahmetdesign yazmış:
Bilgilendirme için teşekkür ederiz fakat "=> Sen de ücretsiz bir internet sitesi kurmak ister misin? O zaman burayı tıkla! <=" yazısı kötü duruyor. Ona bir el atarsanız seviniriz. Sağ taraftaki reklam fazla iyi olmamış.

Bu zaten kesin bir karar değil deneme aşamasında.Konuyu iyice kavramak için konunun başını tekrar okuyunuz.Zaten gerekli açıklama yapıcaklardır.
Mesaj07.11.2012, 16:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaslar ben reklamı üste kaydırdım ve yarısı kayboldu ama yarısı duruyo sorun olur mu?
Mesaj07.11.2012, 16:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

bulanv3 yazmış:
arkadaslar ben reklamı üste kaydırdım ve yarısı kayboldu ama yarısı duruyo sorun olur mu?

Sorun olabilir,eski haline getirmenizi tavsiye ederim.
Önceki mesajları göster: