Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.08.2013, 14:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Flood için özür dilerim ama "9"-u unuttum Very Happy Laughing
Mesaj05.08.2013, 14:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

tumhepsiburada

vay be dedirttin cidden Very Happy

ne günlermiş
Mesaj05.08.2013, 18:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag yazmış:
tumhepsiburada

vay be dedirttin cidden Very Happy

ne günlermiş

Hocam daha çok resim vardı da başlığı kaldırmışlar glaiba bulamadım bunlarıda bs'ye upload etmiştim kolay oldu bulmak Smile
Mesaj06.08.2013, 18:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

@tumhepsiburada

Resimler için teşekkürler, duygulandırdın. Sad
Mesaj07.08.2013, 20:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

@ ABRON @SELİN @KERİM DJ @GÖKSEN @ YSNSEN @SONSAHNE @İRONARCHİVES @TUMHEPSİBURADA @JAPON-COCUK @BİLGİLİWEBNET @RANKEND @İNFORMESS @CUNOBAG @BASLANGİC-SAYFAM @HAKAN-FAN @ANADOLULULAR @GOKSEEN @SKMEDİA @UA1905UA @MARASULTRASLAN @HACKERFRİEND @GECECİ40 @SONSAHNE @PHOTOSHOPAR @HYPEREND @PİT10 @SANALCİTY @BARİSCİRPAC @MİSTANBUL @DREAMİSTANBUL @YSNSEN @NAAZİMCA @KERİMDJ @İMAGERİAL @TURKMAYASİ @PİRİKETSEVERLER @HYPNATY @SİMERWEB @LİMİTSİZ-PAYLASİM @ORMELA @HTLMKODES @İNCEWEBTASARİM @ONETAKE @CHESSMANİA @ENERGY26 @DEVRİMCİTY @EVRENSELEGLENCE @PİNOKİ @BRİSİN @DERSİM-ONLİNE @DERSİMAN @TASARİMCİ-AMCA2

Rolling Eyes Benim az çok tanıdıklarım ve zamanında forumda eski üyeliğim sayesinde gördüğüm kişiler.. Bazıları halen daha buradalar ara sıra da olsa. Gerçi bana bunlar ve şimdiki yeni birkaç kişi olsa yeter. Gerisi boş! İşte bunlar bugünlere getiren ilk fidanlarımız (Her ne kadar son sıralara doğru diğerlerine göre yeni olsa da) forumun kıymetini bilin diye söylüyorum. Amacım kimseye ahkam kesmek de değil. Ben forumda önceleri aktif değildim mesela ama arka planda bir izleyici üye olarak gördüklerim ve bu kişilerin birçok olumlu anlamda yapmış oldukları kısaca bulunmaları yeter de artar. Bu benim kişisel görüşümdür. Kim neyi ispat etmek veya tersini söylemek isterse istesin. Ben gördüklerime inanırım bu benim için yeterlidir.

İyi forumlar!
Mesaj07.08.2013, 21:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

kaankart yazmış:
@ ABRON @SELİN @KERİM DJ @GÖKSEN @ YSNSEN @SONSAHNE @İRONARCHİVES @TUMHEPSİBURADA @JAPON-COCUK @BİLGİLİWEBNET @RANKEND @İNFORMESS @CUNOBAG @BASLANGİC-SAYFAM @HAKAN-FAN @ANADOLULULAR @GOKSEEN @SKMEDİA @UA1905UA @MARASULTRASLAN @HACKERFRİEND @GECECİ40 @SONSAHNE @PHOTOSHOPAR @HYPEREND @PİT10 @SANALCİTY @BARİSCİRPAC @MİSTANBUL @DREAMİSTANBUL @YSNSEN @NAAZİMCA @KERİMDJ @İMAGERİAL @TURKMAYASİ @PİRİKETSEVERLER @HYPNATY @SİMERWEB @LİMİTSİZ-PAYLASİM @ORMELA @HTLMKODES @İNCEWEBTASARİM @ONETAKE @CHESSMANİA @ENERGY26 @DEVRİMCİTY @EVRENSELEGLENCE @PİNOKİ @BRİSİN @DERSİM-ONLİNE @DERSİMAN @TASARİMCİ-AMCA2

Rolling Eyes Benim az çok tanıdıklarım ve zamanında forumda eski üyeliğim sayesinde gördüğüm kişiler.. Bazıları halen daha buradalar ara sıra da olsa. Gerçi bana bunlar ve şimdiki yeni birkaç kişi olsa yeter. Gerisi boş! İşte bunlar bugünlere getiren ilk fidanlarımız (Her ne kadar son sıralara doğru diğerlerine göre yeni olsa da) forumun kıymetini bilin diye söylüyorum. Amacım kimseye ahkam kesmek de değil. Ben forumda önceleri aktif değildim mesela ama arka planda bir izleyici üye olarak gördüklerim ve bu kişilerin birçok olumlu anlamda yapmış oldukları kısaca bulunmaları yeter de artar. Bu benim kişisel görüşümdür. Kim neyi ispat etmek veya tersini söylemek isterse istesin. Ben gördüklerime inanırım bu benim için yeterlidir.

İyi forumlar!

Güzel düşüncelerin için teşekkürler dostum. 2007 yılında bir anda kendimi burada bulup 2013 yılına kadar geldim. Burası varolduğu sürece bende burada olacağımı düşünüyorum. 2007 2009 yılları arası forum da sabahlardık resmen. Sabah bilgisayar karşına geçip akşama kadar inanın hiç sıkılmadan yardım eder sohbetler ederdik. Geçmişe bakıp geleceği yargılamak saçma bence. Gelecek değişimdir. Değişim, burada da oldu bu yüzden tabiki. Önemli olan değişen şeyler olsa da değişimin bizi uzaklaştırmaması.
Mesaj07.08.2013, 21:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

@informess"Geçmişe bakıp geleceği yargılamak saçma bence. Gelecek değişimdir. Değişim, burada da oldu bu yüzden tabiki. Önemli olan değişen şeyler olsa da değişimin bizi uzaklaştırmaması. "

Elbette katılıyorum yorumunuza ancak değişim dediğimiz nokta bugünkü şartlarımız için pek sağlam bir kelime örneği gözetmiyor benim için maalesef. Evet yenilik geldi denebilir forum için ancak kullanıcı bilinci düştü,o kadar bilgi geçmişi deneyimi var ama seviye artması gerekirken tam tersi oluyor? İstisnalar hariç tabii. Yani aslına bakarsanız bu şekilde yorumlamak dahi istemem çünkü çok konuşuldu pek çok zaman, uzatmakta istemem ki öyle bir üye de değilim. Sizleri burada görmek ayrı bir güzel.
Mesaj07.08.2013, 21:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

kaankart yazmış:
@informess"Geçmişe bakıp geleceği yargılamak saçma bence. Gelecek değişimdir. Değişim, burada da oldu bu yüzden tabiki. Önemli olan değişen şeyler olsa da değişimin bizi uzaklaştırmaması. "

Elbette katılıyorum yorumunuza ancak değişim dediğimiz nokta bugünkü şartlarımız için pek sağlam bir kelime örneği gözetmiyor benim için maalesef. Evet yenilik geldi denebilir forum için ancak kullanıcı bilinci düştü,o kadar bilgi geçmişi deneyimi var ama seviye artması gerekirken tam tersi oluyor? İstisnalar hariç tabii. Yani aslına bakarsanız bu şekilde yorumlamak dahi istemem çünkü çok konuşuldu pek çok zaman, uzatmakta istemem ki öyle bir üye de değilim. Sizleri burada görmek ayrı bir güzel.

Kastettiğinz şey forum biliyorum. Forum da ki seviye eskilerde ki gibi değil evet. Defalarca söyledik bu bizim elimiz de diye. Yinelemek istiyorum bu bizim elimiz de. Şöyle bir gerçek var ki facebook, twttier gibi sosyal medya siteleri forumlara olan ilgiyi alakayı düşürdü. Buna örnek frmtr diyebiliriz. Teşekkürler dostum.
Mesaj07.08.2013, 21:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yaş sınırı gelse kullanıcı kalmaz, disiplin gelse kullanıcı kaçar.
Forum'a yeni gelen araştırma yapmadan konu açar, üzerine gidilince kötüler.
Eğer eski yoğunlukta olsaydı bu Forum gerçekten inanılmaz olurdu. Rolling Eyes
@informess, Dediğin gibi her şeyin başı "Sosyal Medya".

Örneğin, kişisel bloglara duyulan ilgi azaldı, forumlara duyulan ilgi azaldı, sosyallik azaldı, her şeyi bitirdi.
Mesaj07.08.2013, 21:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

clean-deneme yazmış:

Örneğin, kişisel bloglara duyulan ilgi azaldı, forumlara duyulan ilgi azaldı, sosyallik azaldı, her şeyi bitirdi.

Evet dediğim gibi her şeyin başı sosyal medya...
Mesaj07.08.2013, 23:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

clean-deneme yazmış:

Demek ki yeterince güncel değil...
Mesaj09.08.2013, 12:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag yazmış:
http://web.archive.org/web/20080915224520/http://cunobag-fanclup.tr.gg/

gececi40 arkadaşımın adıma kurduğu fan sitesi
vay be Very Happy

ne günlerdi ama Smile
Mesaj09.08.2013, 15:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

gececi40 yazmış:
cunobag yazmış:
http://web.archive.org/web/20080915224520/http://cunobag-fanclup.tr.gg/

gececi40 arkadaşımın adıma kurduğu fan sitesi
vay be Very Happy

ne günlerdi ama Smile

bencede Very Happy
Mesaj09.08.2013, 15:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

merhaba millet nasılsınız ?
Mesaj09.08.2013, 15:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu arada eskileri unutmak imkansız ben çalışırken bile telefondan girip bakıyorum b-s ye sırf bunun için internet paketi aldım Smile