Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.08.2013, 17:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hala uzman simgesi yapılmadı Smile

.{Css , Html / Xhtml Coder..}
..{Pro Validation -- W3}

Mesaj12.08.2013, 18:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

onder6665 yazmış:

Alın eskiler (:
Mesaj12.08.2013, 18:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

onder6665 yazmış:

Uzaman kadar eski olmasada BS bağımlısıda yok Smile
Mesaj13.08.2013, 14:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava sitem, bedava site kurmanın yanında, çok başka bir platform. Bu site, bu forum, bizim için sıradan onlarca siteden çok farklı. Benim için html'in css'in photoshop un ve daha onlarca şeyin ilk tohumlarının atıldığı yer burası. Eğer buraya bildiğim yüzlerce site ile aynı değeri verirsem, nankörlük etmiş olurum. Burada edinilen dostluklar ve bilgi.. İyi ki karşılaşmışız bu site ile..

Sevgiler..
Mesaj13.08.2013, 14:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

onder6665 yazmış:

Haklısınız Smile
Ama bedava-sitem Tarık Bey geldiğinden beri çok iyi yönde ilerliyor.
Sadece tek yapmanız gereken yenilikleri izleyip görmek bu tür şeyler bence ufak şeyler. Wink

Mesaj13.08.2013, 18:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

onder6665 yazmış:

Bana kalırsa derdimizin Hala uzman simgesi yapılmasında ziyade uzmanlaşmamızı sağlayacak konuların eksikliği giderilmesidir. Yoksa orada istese en baba rütbe olsun, dert değil ki (;
Mesaj17.08.2013, 23:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

@Cunobag yani cuneyt hocamin bana moderatorluk teklif etmeden oceki konusmalarimiza aklima geldikce hala gulerim. Very Happy
Benden kendimi tanitmami istemisti ozamanlar da cok sevdigim bir mod arkadas cuneyt hocanin turkce ogretmeni oldugu ve yazimlara noktalamalara dikkat ettigini soylemisti. Bende bunu duyunca abime yazdirmistim. İmla kurallarina uyarak ole gondermistim hocama Very Happy
vayyy be bak simdide güldüm Very Happy Very Happy
Mesaj18.08.2013, 12:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Wink
Mesaj18.08.2013, 22:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgiliwebnet yazmış:
@Cunobag yani cuneyt hocamin bana moderatorluk teklif etmeden oceki konusmalarimiza aklima geldikce hala gulerim. Very Happy
Benden kendimi tanitmami istemisti ozamanlar da cok sevdigim bir mod arkadas cuneyt hocanin turkce ogretmeni oldugu ve yazimlara noktalamalara dikkat ettigini soylemisti. Bende bunu duyunca abime yazdirmistim. İmla kurallarina uyarak ole gondermistim hocama Very Happy
vayyy be bak simdide güldüm Very Happy Very Happy

Ciddi misin sen ?
Laughing
bunu o zaman söyleseydin ya Smile
Mesaj19.08.2013, 09:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başlık mesaj sayısı nedeniyle arşive taşınmıştır.
Önceki mesajları göster: