Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.02.2014, 14:20 (UTC)    
Mesaj konusu: taha231 | Reklam Sorunu

Evet arkadaşlar hepimizin bir sorunu var reklamlar bazılarımız sırf bunun için blogspot'a geçiyor doğrusu admin tarıka hak veriyorum nerde bulacaklar bu kadar çok ekstra yı ama sırf bu reklam sorunu yüzünden siteyi terk ediyorlar tabi tarık beyin verdiği fiyat yüksek ben o paketi alacağıma .com lu siteyi tercih ederim diğer ücretsiz lere giremyorum çünkü bedava site eniyi burda kurul hem çocuk oyuncağı ama bu reklam sorun ile ilgili iki önerim olacak

*reklamlara kapat tuşu eklensin
*reklamlar siteye zarar vermeycek yani üstüne basmayacak şekilde kodlansın

Bunlardan biri yapılırsa bedava siteme çok üye gelebilir hem şunu demek zorunluluğu içindeyim
Bedava sitemde reklam özgürlüğü paketi satın almış kimse görmedim
Admin tarık lütfen bu fikrimi değerlendirsin
Saygılar
Muhamed taha can Smile

- büyük harfle başlık açmayınız.. @grafikdizayn

En son taha231 tarafından 17.05.2014 01:11:09 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj24.02.2014, 14:53 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: REKLAM SORUNU

taha231 yazmış:
EVET ARKADAŞLAR HEPİMİZİN BİR SORUNU VAR REKLAMLAR BAZILARIMIZ SIRF BUNUN İÇİN BLOGSPOT'A GEÇİYOR DOĞRUSU ADMİN TARIKA HAK VERİYORUM NERDE BULACAKLAR BU KADAR ÇOK EKSTRA YI AMA SIRF BU REKLAM SORUNU YÜZÜNDEN SİTEYİ TERK EDİYORLAR TABİ TARIK BEYİN VERDİĞİ FİYAT YÜKSEK BEN O PAKETİ ALACAĞIMA .COM LU SİTEYİ TERCİH EDERİM DİĞER ÜCRETSİZ LERE GİREMYORUM ÇÜNKÜ BEDAVA SİTE ENİYİ BURDA KURUL HEM ÇOCUK OYUNCAĞI AMA BU REKLAM SORUN İLE İLGİLİ İKİ ÖNERİM OLACAK

*REKLAMLARA KAPAT TUŞU EKLENSİN
*REKLAMLAR SİTEYE ZARAR VERMEYCEK YANİ ÜSTÜNE BASMAYACAK ŞEKİLDE KODLANSIN

BUNLARDAN BİRİ YAPILIRSA BEDAVA SİTEME ÇOK ÜYE GELEBİLİR HEM ŞUNU DEMEK ZORUNLULUĞU İÇİNDEYİM
BEDAVA SİTEMDE REKLAM ÖZGÜRLÜĞÜ PAKETİ SATIN ALMIŞ KİMSE GÖRMEDİM
ADMİN TARIK LÜTFEN BU FİKRİMİ DEĞERLENDİRSİN
SAYGILAR
MUHAMED TAHA CAN Smile

Ahh keşke ...
Mesaj24.02.2014, 15:06 (UTC)    

blogcuabi yazmış:
taha231 yazmış:
EVET ARKADAŞLAR HEPİMİZİN BİR SORUNU VAR REKLAMLAR BAZILARIMIZ SIRF BUNUN İÇİN BLOGSPOT'A GEÇİYOR DOĞRUSU ADMİN TARIKA HAK VERİYORUM NERDE BULACAKLAR BU KADAR ÇOK EKSTRA YI AMA SIRF BU REKLAM SORUNU YÜZÜNDEN SİTEYİ TERK EDİYORLAR TABİ TARIK BEYİN VERDİĞİ FİYAT YÜKSEK BEN O PAKETİ ALACAĞIMA .COM LU SİTEYİ TERCİH EDERİM DİĞER ÜCRETSİZ LERE GİREMYORUM ÇÜNKÜ BEDAVA SİTE ENİYİ BURDA KURUL HEM ÇOCUK OYUNCAĞI AMA BU REKLAM SORUN İLE İLGİLİ İKİ ÖNERİM OLACAK

BUNLARDAN BİRİ YAPILIRSA BEDAVA SİTEME ÇOK ÜYE GELEBİLİR HEM ŞUNU DEMEK ZORUNLULUĞU İÇİNDEYİM
SAYGILAR
MUHAMED TAHA CAN Smile

Ahh keşke ...

herkes bu sıkıntıyı çekiyor artık kesin çözüm bulmalı
Mesaj24.02.2014, 15:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet kardeşim katılıyorum birde Reklamları gözümüze sokacak şekilde göstermeseler daha iyi olurdu Smile Tamam adam reklam yapıyor yapmasa nerden kazanacak Ha şu da var bunu admin mi yapıyor yoksa başka yöneticiler vs. mi onu da bilmiyorum ..
Mesaj24.02.2014, 15:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

cixdizayn-forum yazmış:
Evet kardeşim katılıyorum birde Reklamları gözümüze sokacak şekilde göstermeseler daha iyi olurdu Smile Tamam adam reklam yapıyor yapmasa nerden kazanacak Ha şu da var bunu admin mi yapıyor yoksa başka yöneticiler vs. mi onu da bilmiyorum ..

aynen katılıyorum
Mesaj24.02.2014, 16:42 (UTC)    

taha231 yazmış:

SAYGILAR
MUHAMED TAHA CAN Smile

Katılıyorum Burda Toplanırsak Bu reklam yüzünden herkez bedava sitemi bıraktı bunlar içinde bende varım. İlgilerini çeker bu başlık admin,medatörlerin vs.vs.
Mesaj24.02.2014, 16:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu fiyatı belirleyen Tarık Bey değildir.
Webme tarafından belirtilen fiyattır.
Bizlere kalsa reklamlar tamamen kaldırılsın ama bu bize bağlı değil..

İlk öneriniz uygulanabilir. Yani kapat butonu eklenip reklam kapatılabilir.. Fakat bu yine webmeye mail olarak atılmalı ve izin alınmalıdır.

İkinci öneriniz olmaz.. Nedeni ise tıklama başına daha fazla kazanç sağlanıyordur. Yani görülme başına gelecek miktar çok çok azdır.

Son olarak bu paketi alan kullanıcılar var..
Bu kullanıcılar illa foruma gelip "Ben reklam özgürlüğü paketi aldım" demiyorlar ki bilelim..

Önerinize hak veriyorum fakat bu da maalesef bizim elimizde olan bir şey değil.
Tekrar söylüyorum..
Bizlere kalsa hiç reklam olmasın..
Mesaj25.02.2014, 13:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafikdizayn yazmış:
Bu fiyatı belirleyen Tarık Bey değildir.
Webme tarafından belirtilen fiyattır.
Bizlere kalsa reklamlar tamamen kaldırılsın ama bu bize bağlı değil..

İlk öneriniz uygulanabilir. Yani kapat butonu eklenip reklam kapatılabilir.. Fakat bu yine webmeye mail olarak atılmalı ve izin alınmalıdır.

İkinci öneriniz olmaz.. Nedeni ise tıklama başına daha fazla kazanç sağlanıyordur. Yani görülme başına gelecek miktar çok çok azdır.

Son olarak bu paketi alan kullanıcılar var..
Bu kullanıcılar illa foruma gelip "Ben reklam özgürlüğü paketi aldım" demiyorlar ki bilelim..

Önerinize hak veriyorum fakat bu da maalesef bizim elimizde olan bir şey değil.
Tekrar söylüyorum..
Bizlere kalsa hiç reklam olmasın..

sorun webmeye mejaz göndermekse yapın ne duruyorsunuz
Mesaj25.02.2014, 13:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mevcut Konu Zaten Açık.Özent Yaparak Başlık Açmayın lütfen. Fazlası İle Gereksiz Bir Konu Olmuş. Kusura Bakma Bunlar Birer Gerçek Wink