Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.06.2014, 22:11 (UTC)    
Mesaj konusu: Mehmetmetin | Çok Fazla Reklam Var

Siteye yeni tasarım ekliyorum fakat çok fazla banner var bunlardan nasıl kurtulabilirim. Olması gerektiğinden fazla var.

En son mehmetmetin tarafından 14.06.2014 11:14:49 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj10.06.2014, 22:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Banner dediğiniz reklamlar ise bunlara çözüm reklam özgürlüğü paketini ücret karşılığı alabilirsiniz.
Parasız kaldırmaya çalışanlar veya kaldıranların sayfalarının kapatıldığını size söylemek istiyorum. Bir çok kişi geçmişte bu uyarıları dikkate almadığı için şimdi pişman.

Bilgilendirelim.
Ve hatırlatalım. Smile

- Teknik Destek Personeli
Mesaj10.06.2014, 22:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet reklamları diyorum. Biliyorum kaldırmanın yasak olduğunu fakat benim bildiğim üstde ve sağ köşede bir tane olmak üzeri iki tane olduğu bu kadar fazla değildi normalde
Mesaj10.06.2014, 22:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şimdi baktımda chromedan girince birşey yok ama firefoxtan girince 6-7 reklam var acaba onlar sadece bende mi yoksa tüm firefoxlarda mı?
Mesaj10.06.2014, 22:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava-sitem reklamları 3 adet reklamdır.
Reklamların birisi tasarımın üst kısımında yer alır. İkinci olan reklam yanda sağ tarafta bulunan reklamdır.
Ve ücüncü reklam ise tasarımın alt kısımında yer alıyor ve buda yazı ile olan reklamdır.

- Teknik Destek Personeli
Mesaj10.06.2014, 22:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

mehmetmetin yazmış:
Şimdi baktımda chromedan girince birşey yok ama firefoxtan girince 6-7 reklam var acaba onlar sadece bende mi yoksa tüm firefoxlarda mı?

combofix indir ve bilgisayarına kur reklamlardan kurtul bilgisayarında virüs var combofix halleder fakat işe yaradığını anlamak için restart atmalısın bilgisayarına ve o programı yükleyip temizleme başladığın zaman hiç bir işlem yapmayacaksın her şeyi kapat combofix onarsın bilgisayarını Wink umarım sorunun çözülmüş olur buda olmazsa reklam gizleyen adblock tu sanırım bu program baya bi işini görür bu program yüklediğin zaman reklamları göremezsin neyse kolay gelsin...
Mesaj10.06.2014, 22:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende yukarıda iki sağda ve solda bir yazı dışında altta bir tane daha var
Mesaj10.06.2014, 22:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimci-amca2 yazmış:

combofix indir ve bilgisayarına kur reklamlardan kurtul bilgisayarında virüs var combofix halleder fakat işe yaradığını anlamak için restart atmalısın bilgisayarına ve o programı yükleyip temizleme başladığın zaman hiç bir işlem yapmayacaksın her şeyi kapat combofix onarsın bilgisayarını Wink umarım sorunun çözülmüş olur buda olmazsa reklam gizleyen adblock tu sanırım bu program baya bi işini görür bu program yüklediğin zaman reklamları göremezsin neyse kolay gelsin...

tamam zaten combo var hallederim
Mesaj12.06.2014, 11:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

@Mehmetmetin Kardeşim O bahsettiğin reklamların çoğu Mozilla Firefox'taki uygulamalardan kaynaklanıyor kalan kısmı iste Bedava Sitemin Reklamları...
Mesaj14.06.2014, 11:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Uygun kategoriye taşındı.
Önceki mesajları göster: