Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.12.2014, 08:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bs pazar kardesim . Magazin gibi abartmaya bayiliyorsun . Yok neymis moderatorlerim online demis hemen silmis falan. Nerden belli onun yuzunden sildigi ? Lutfen arayi karistirma ... Ben de cok uzuldum ve niye silindigini merak ddiyorum

Mesaj13.12.2014, 10:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Murat abi siten neden silindi!
Mesaj13.12.2014, 12:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Chickenblog.tr.gg silinmiş :/ Nasıl olur! Mad
Mesaj13.12.2014, 17:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Murat abiye sonsuz teşekkürler Sad
Mesaj14.12.2014, 12:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Murad abi bizi böylece bırakmaz, Yeni site açacaktır mutlaka. Chicken Blog onun göz ağrıydı fakat daha iyisini yapabileceğini biliyorum. Bana verdiğin bütün emekler için sonsuz teşekkürler güzel ABİM.
Mesaj14.12.2014, 14:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Selam arkadaşlar,
Beni seven herkes lütfen support-tr( at )webme.com (ordaki at @ olucak)'a bu konu hakkında mail atarsa web sitemin açılacağını tahmin ediyorum. Kendi attığım mail'de sitemin silinme sebebi olarak ' Özel Mesaj ' yoluyla başkalarını taciz ediyormuşum ve bu yüzden sitem silinmiş. Lütfen beni seven herkes support-tr( at )webme.com (ordaki at @ olucak)'a chickenblog'un açılması için mail atsın beni seven herkesden rica ediyorum.

En son demomkaya tarafından 14.12.2014 14:59:33 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj23.12.2014, 10:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Chickenblog Silinmiş Idea
Mesaj23.12.2014, 10:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sıra webeveyn'de şimdide benim sitem silindi ... Örnek site seçimlerinde tam da denk geldi ne oluyor bize ...
Mesaj23.12.2014, 12:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayrikirsan yazmış:
Sıra webeveyn'de şimdide benim sitem silindi ... Örnek site seçimlerinde tam da denk geldi ne oluyor bize ...

Çok üzüldüm. Noluyor böyle neden silindi bilen var mı?
Mesaj23.12.2014, 19:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar konuyu hortlatmayın ne sizi kaale alıyorlar nede herhangi ekstra bir iyilik yapıyorlar. Sitenizin kapanmasına bir kaç ay bilemedin yıl kaldı ey bs üyesi.

@aktif-dost konuyu kilitlermisin.
Mesaj23.12.2014, 19:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

İstek uzerine konu kilit. Rolling Eyes

- Teknik Destek Personeli
Önceki mesajları göster: