Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.12.2016, 23:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

neden bilmem kendimi mutsuz hissettiğim zamanlar buralara girip vakit geçiriyorum ve mutsuzluğumu bu şekilde gidermeye calışıyorum. Kim bilir belkide kendimi kandırıyorumdur... Aslında kandırdığım filan yok, sanal ortamda yani internetde aile gibi gördüğüm tek yer burası olduğundan belkide uğramalarım... Buraya her girdiğimde hediye almış gibi sevinip, sonra minik bir hüsranla ayrılan birtek benmiyim cidden... Yüce duyguları bayrak aşıp geldim oysaki... Yok yok ben iyisimi kendimi kandırmaya devam edeyim... İyi geceler. Rolling Eyes Sad Crying or Very sad

Bundan sonra hep yek, hep tek başıma
Mesaj18.12.2016, 11:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

biryaziatolyesi yazmış:
neden bilmem kendimi mutsuz hissettiğim zamanlar buralara girip vakit geçiriyorum ve mutsuzluğumu bu şekilde gidermeye calışıyorum. Kim bilir belkide kendimi kandırıyorumdur... Aslında kandırdığım filan yok, sanal ortamda yani internetde aile gibi gördüğüm tek yer burası olduğundan belkide uğramalarım... Buraya her girdiğimde hediye almış gibi sevinip, sonra minik bir hüsranla ayrılan birtek benmiyim cidden... Yüce duyguları bayrak aşıp geldim oysaki... Yok yok ben iyisimi kendimi kandırmaya devam edeyim... İyi geceler. Rolling Eyes Sad Crying or Very sad

yok hocam bende başladığım yeri unutmayayım diye ara ara ziyaret ediyorum ama bende de aynı hüsran mevcut..eskilerin olmayışı ailenin dağılışı gibi hissediyorum..siz benim zamanımda aktiftiniz bilmem beni hatırladınız mı?
Mesaj19.12.2016, 07:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

uzun zamandır gelmiyordum old lar beni tanır herkese selam
Mesaj19.12.2016, 07:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Hoşgeldin

Aleyküm Selam! Hoşgeldin kardeşim @taha231 belki beni tanımazsın ama tanıdım seni Smile Nasıl gidiyor hayat? Umarım herşey yolundadır. Very Happy
Mesaj19.12.2016, 07:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

aynen kardeşim hatırlayamadım seni ama şuan lise sondayım eski şehirde bir ünide grafik tasarımda okumak istiyorum hayat gayet iyi gidiyor
Mesaj19.12.2016, 07:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Allah kolaylık versin kardeşim. Smile Bende aynı Lise sondayım Bilgisayar Öğretmenliği veya Bilgisayar Programlığı istiyorum.

BS'ye dönmen iyi olmuş böyle herkes geri dönse de BS eskisi gibi olsa çok güzel olur ama artık kimse gelmiyor eskisi gibi. Confused
Mesaj25.12.2016, 17:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayırlı akşamlar (:
Mesaj26.12.2016, 07:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Günaydın herkese (:
Mesaj26.12.2016, 07:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Günaydınlar BS Ailesi <3
Mesaj26.12.2016, 07:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Günaydınlar, Selamun Aleyküm !
Mesaj31.12.2016, 20:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Yeni bir yılın başlangıcı

Yeni bir yılın başlangıcına adım atarken, mutlu, güzel, kazançlı, başarılı, huzurlu, sevgi ve aşk dolu bir yıl geçirmeniz dileğiyle. Tüm B-S ailesinin yeni yılını kutlarım.

Mesaj01.01.2017, 01:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mutlu yıllar. Smile

- Teknik Destek Personeli
Mesaj01.01.2017, 02:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dost yazmış:
Mutlu yıllar. Smile

üzgünüm Crying or Very sad moderatörüm ama Biz Noel ve Yılbaşı Kutlamıyoruz! Laughing

Mesaj01.01.2017, 20:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

selamun aleykum arkadaşlar! uzun süredir yoktum hatırlayan kaldı mı beni Rolling Eyes

Mesaj02.01.2017, 20:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

isacotur yazmış:
aktif-dost yazmış:
Mutlu yıllar. Smile

üzgünüm Crying or Very sad moderatörüm ama Biz Noel ve Yılbaşı Kutlamıyoruz! Laughing

kutlayamadık zaten kardeşim 39 canımız kardeşimiz gitti yeni yıla girdik diye sevinirken yine içimiz kan ağladı... Crying or Very sad