Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.01.2017, 20:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Webilgicim | Web'deki Bilgiciniz

Merhaba dostlarım , forumda gezerken "Site Değerlendirme" başlığını gördüm ve dedim ki forumu canlandırmak amaçlı neden bende sunmayayım Smile . Her neyse konumuza gelelim , arkadaşlar sitemin beğendiğiniz ve beğenmediğiniz özellikleri , önerileriniz vs. gibisinden yorumlarınızı bekliyorum.

Baba Sayfa <3

Sitende ne tür yazılar yazıyorsun Webilgicim ?
Arrow Webmaster
Arrow Sosyal Medya
Arrow Bedava-Sitem
Arrow Android
Arrow Oyun
Arrow Blog
Arrow Bilgi

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM Exclamation

Webilgicim | Web'deki Bilgiciniz

Ana Sayfa İletişim Hakkımda Ziyaretçi Defteri

En son webilgicim tarafından 18.01.2017 10:06:52 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj16.01.2017, 21:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Takipdeyim.Yazılarınız çok güzel ve başarılı.Bize bu siteyi sunduğunuz için teşekkürler (:
Mesaj16.01.2017, 22:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok hoş tasarım, başarılar : )
Mesaj17.01.2017, 07:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknolanya yazmış:
Takipdeyim.Yazılarınız çok güzel ve başarılı.Bize bu siteyi sunduğunuz için teşekkürler (:

Öncelikle çok teşşekkur ederim yazınız için , yazılar en yakın zamanda gelecektir , takipte kalın.

Mesaj17.01.2017, 07:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

hasan-merkit yazmış:
Çok hoş tasarım, başarılar : )

Teşekkur ederim , sizede başarılar.

Mesaj02.02.2017, 08:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj05.02.2017, 14:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımın sadeliğini sevdim başarılar
Mesaj05.02.2017, 19:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Site tasarımınızı beğendim. Aynı kararlılıkla daha çok kaliteli içerikler üretmeye devam ederseniz çok güzel bir site olacak fikrimce, takipteyim..
Mesaj08.02.2017, 15:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

MineOfThrones yazmış:
Tasarımın sadeliğini sevdim başarılar

Teşekkur ederim kardeşim.

agasu06 yazmış:
Site tasarımınızı beğendim. Aynı kararlılıkla daha çok kaliteli içerikler üretmeye devam ederseniz çok güzel bir site olacak fikrimce, takipteyim..

Daha kaliteli içerikler paylaşmak için oldukça çok çaba göstermeye çalışıyoruz hocam.

Webilgicim | Web'deki Bilgiciniz

En son webilgicim tarafından 08.02.2017 15:36:30 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj09.02.2017, 18:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir blog sitesi olarak en başta içeriğinizde kullandığınız yazınız önemli. Gördüğüm kadarıyla içerik konusunda bir sorun yok fakat;

Yazım hataları bir hayli fazla

Bazı yerlerde Türkçe harf kullanmaktan çekinmişsin (örn: vucudun)

İmla hataları var

Virgülü şu şekil kullanman daha doğru olacaktır. (örn: elma, ağaç) (senin yaptığın: elma , ağaç)

Anlatım bozukluklarına rastladım

Bu sadece bir başlık: "En İyi 5 Web Tarayıcıları" --> En İyi 5 Web Tarayıcısı"

Yanlış anlama bunları aramadım, okurken fark ettiklerimi belirttim. Belirtmemdeki gaye ise blog sitesi olman. Yakın zamanda bu sorunları aşacağına eminim. Biraz daha fazla kitap okursan zamanla daha sağlam cümleler kurabilirsin. Başarılar dilerim kardeşim.
Mesaj09.02.2017, 19:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimentegre yazmış:
Bir blog sitesi olarak en başta içeriğinizde kullandığınız yazınız önemli. Gördüğüm kadarıyla içerik konusunda bir sorun yok fakat;

Yazım hataları bir hayli fazla

Bazı yerlerde Türkçe harf kullanmaktan çekinmişsin (örn: vucudun)

İmla hataları var

Virgülü şu şekil kullanman daha doğru olacaktır. (örn: elma, ağaç) (senin yaptığın: elma , ağaç)

Anlatım bozukluklarına rastladım

Bu sadece bir başlık: "En İyi 5 Web Tarayıcıları" --> En İyi 5 Web Tarayıcısı"

Yanlış anlama bunları aramadım, okurken fark ettiklerimi belirttim. Belirtmemdeki gaye ise blog sitesi olman. Yakın zamanda bu sorunları aşacağına eminim. Biraz daha fazla kitap okursan zamanla daha sağlam cümleler kurabilirsin. Başarılar dilerim kardeşim.

Öncelikle çok çok teşekkur ederim.

Turkçe harf kullanmaktan çekinmek degil de klavyemde malesef ü ve ğ harfleri çalışmıyor. Dolayısıyla bende ekran klavyesinden yazılarımı duzeltiyorum fakat aralarında kaçırdıgım oluyor.

İmla hatalarına gelince elimin alıştıgı için virgulleri o şekilde kullanıyordum ama bilgiyi bizimle paylaştıgın için teşekkur ederim en kısa zamanda duzeltmeye çalışacagım.

Anlatım bozukluklarıise zaten bende o başlık uzerinde gerçekten çok duşunmuştum acaba Tarayıcıları mı ? Tarayıcısı mı ? diye fakat tarayıcıları yapmıştım. Ama bundan sonra yazılarıma daha çok ilgi göstermeye çalışacagım.

Mesaj22.02.2017, 05:51 (UTC)    
Mesaj konusu: İyi Çalışmalar

Başarılar Çok Güzel Güzel Sayfa Tasarlamıssınız İyi Çalışmalar Dilerim @Kodshop Rolling Eyes

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCFZqrKOFCfBj_V-Rc7oeyEQ
Mesaj22.02.2017, 20:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel tasarım.Başarılar