Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.03.2017, 19:05 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Görüntülenemeyen Resimler

[quote="admintarik"]Değerli kullanıcılar,

Bilgi Teknolojileri İletişim Merkezi ile yaşanan bir anlaşmazlık nedeniyle sayfanıza yüklemiş olduğunuz resimler yaklaşık olarak iki haftadır sitelerinizde gözükmemekte.
Konuyla ilgili olarak yetkili mercilerle görüşmelerimiz devam etmekte ve sorunun giderilmesi için çalışmaktayız. Bu süre zarfında resimleriniz maalesef görüntelenemeyeceği için, sizlerden herhangi bir ek işlem yapmamanızı rica ederiz.

Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.[/quote]
Mesaj29.03.2017, 21:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Resim sorunu çözüleli aylar oldu hala mesaj yazıyorsunuz admine mail atın eğer hala sorun yaşıyorsanız.Genel bir sorun yok bilginize Wink

Mesaj16.05.2017, 21:35 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: sayın adminler bir cevap lütfen

dalcahaber yazmış:
sayın adminler neden bu sorunun çözümü ve çözümsüzlüğü hakkında bir açıklama yapmıyorsunuz?Bir ayı geçen bir zamandır ses yok.zaten devletle ne pazarlığı olacak engellemişse olay bitmiştir.soruna neden olan yani yasaklama nedeni olan resimler her neyse webme sitesinden kaldırılırsa belki bu sorun çözülür ama benim artık umudum kalmadı.site için yıllarca emek verdik bir gecede tüm emekler boşa gitti

Sorun var ise ekran görüntüsünü alarak destek birimine mail atınız.

Şair de eklemiş:
Açtığın her yaradan, hesap sorar "Yaradan"
Mesaj18.05.2017, 17:34 (UTC)    
Mesaj konusu: Saklı Sayfalar

Saklı Sayfalar
Mesaj04.06.2017, 16:34 (UTC)    
Mesaj konusu: Gold sistemi

Very Happy Cool [/b][/quote]
Mesaj27.12.2017, 12:39 (UTC)    
Mesaj konusu: site sorunu

selamın aleykum iyi günler arkadaşlar adıma sayfa açılmış burda www.adnankomiser.tr.gg adresli adıma sayfa açılmıştır bu olaydan kesinlikle haberim yoktur ve bu sayfanın acilen kapatılmasını rica ediyorum adıma yalan yanlış site açılmış burdan gerekeni yaparsanız sevilen
Mesaj15.04.2021, 15:31 (UTC)    
Mesaj konusu: AA

AA

İZMİR DE YAŞIYORUM
izmir de yaşıyorum
T.C Kimlik no:22114210014

izmir Şirinyer de yaşıyorum

Adı Soyad: ALİ ONUR AYDEMİR
Mesaj15.04.2021, 15:32 (UTC)    
Mesaj konusu: AA

AA Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Question Exclamation Neutral Very Happy Evil or Very Mad Exclamation Very Happy Laughing Smile Shocked Arrow Arrow Exclamation Exclamation Evil or Very Mad Razz Confused Laughing

İZMİR DE YAŞIYORUM
izmir de yaşıyorum
T.C Kimlik no:22114210014

izmir Şirinyer de yaşıyorum

Adı Soyad: ALİ ONUR AYDEMİR
Mesaj15.04.2021, 21:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeş, sana tavsiyem, sen sen ol, tc kimlik nonu her yerde paylaşma. Bu internet aleminde iyisi de var kötüsü de var...

gizliilimler.org / 4kitap.tr.gg / mehmetakifardic.tr.gg
Önceki mesajları göster: